Golarka do ubrań GÖTZE & JENSEN LR500

Przywróć piękny wygląd swoim ubraniom

Są takie rzeczy, które już po kilku praniach zaczynają się mechacić. Jeśli chcesz przedłużyć ich dobrą kondycję, sięgnij po golarkę GÖTZE & JENSEN LR500. Pozbędziesz się zmechaceń ze swoich ulubionych swetrów, bluzek i innych części garderoby.

Golarka do ubrań GÖTZE & JENSEN LR500 bezprzewodowa wyglad front

Ubrania znów jak nowe

Golarka do tkanin GÖTZE & JENSEN LR500 łatwo i szybko usuwa zmechacenia z różnych rodzajów odzieży. Dzięki temu dłużej czujemy się w nich dobrze, a w naszym portfelu zostają pieniądze, które potencjalnie wydalibyśmy na zakup nowych rzeczy. Ta golarka przywróci także dobry wygląd Twoim pledom i kocom. Znów będą wyglądały jak w dniu zakupu.

Golarka do ubrań GÖTZE & JENSEN LR500 bezprzewodowa zmechacenia

Łatwa w użyciu i czyszczeniu

Golarka do tkanin GÖTZE & JENSEN LR500 może być używana tylko jako urządzenie zasilane akumulatorowo. Pojemnik, w którym znajdują się zebrane zmechacenia, można łatwo wyjmować i opróżniać. Do urządzenia dołączona jest szczegółowa instrukcja obsługi.

Golarka do ubrań GÖTZE & JENSEN LR500 bezprzewodowa latwa obsluga latwe czyszczenie

Co w pudełku?

W opakowaniu oprócz golarki do ubrań GÖTZE & JENSEN LR500 znajdziesz pierścień ochraniający, szczoteczkę, przewód do ładowania oraz instrukcję obsługi w języku polskim z warunkami gwarancji.

Golarka do ubrań GÖTZE & JENSEN LR500 bezprzewodowa zawartosc opakowania

SPECYFIKACJA
Załączona dokumentacja
Instrukcja obsługi w języku polskim
Gwarancja
24 miesiące
Kolor
Biało-niebieski
Rodzaj
Golarka
Zasilanie
Akumulatorowe
Wyjmowany pojemnik
Tak
USP_1
Ładowanie USB lub możliwość pracy na kablu
USP_2
Dobrze radzi sobie z różnym rodzajem tkanin
Znak zgodności
Materiały do pobrania
Poradnik eksperta
Golarki bezprzewodowe

Dokładne golenie bez podrażnień wymaga zastosowania odpowiedniej technologii. Jednym z bardziej komfortowych sposobów na realizacje tego procesu jest lekka, bezprzewodowa golarka elektryczna.

Jednym ze skuteczniejszych sposobów na dokładne golenie jest zastosowanie golarek wyposażonych w system trzech głowic z ostrzami. W celu możliwie najlepszego dopasowania do anatomii ruchome głowice mogą elastycznie dopasować się do zmieniającego się kształtu golonej powierzchni.

Dobra bezprzewodowa golarka elektryczna jest wyposażona w:

  1. dobrą, wytrzymałą baterię,
  2. system trzech, ruchomych ostrzy,
  3. trymer.

Zaletą stosowania golarek bezprzewodowych jest swoboda oraz mobilność. Obsługa tego typu urządzeń nie wymaga specjalnych przygotowań. Ergonomia golarki sprawia, że urządzenie pewnie leży w dłoni, a użytkownik ma pełną kontrolę nad postępem golenia. Warto wiedzieć również, że golarki z naszej oferty są przystosowane do pracy zarówno na sucho, jak i na mokro, dzięki czemu użytkownik nie musi rezygnować z dotychczasowych przyzwyczajeń związanych z poranną toaletą.