Suszarka GÖTZE & JENSEN Diamond DHD700

W TROSCE O ZDROWE WŁOSY

Poszukując suszarki profesjonalnej, która będzie flagowym wyposażeniem zakładu fryzjerskiego, ale także wspomoże pielęgnację włosów w naszym domowym zaciszu, warto zwrócić uwagę na suszarkę GOTZE & JENSEN DIAMOND DHD700. Charakteryzuje się doskonałą jakością, wielością funkcji oraz bardzo dobrym wykonaniem. Odznacza się również nowoczesnym designem, którego z pewnością się nie powstydzimy.

Suszarka GÖTZE & JENSEN Diamond DHD500

Moc urządzenia

Suszarka została wyposażona w doskonałej jakości, trwały i wydajny silnik DC oferujący długą żywotność sprzętu. Moc suszarki to 2000W, a więc wystarczająco, by zapewnić nam bardzo szeroki wachlarz możliwości, siły nawiewu.


Suszarka GÖTZE & JENSEN Diamond DHD500

Suszarka cyfrowa

Ta nowoczesna suszarka GÖTZE & JENSEN Diamond DHD700 należy do suszarek cyfrowych. Posiada cyfrowy wyświetlacz LCD, który informuje nas o zastosowanych parametrach. Jest więc bardzo czytelna i precyzyjna. Wyświetlacz prezentuje się stylowo i nowocześnie.

Suszarka GÖTZE & JENSEN Diamond DHD500

Płynna regulacja siły nawiewu

Możemy dowolnie regulować siłę nawiewu, dostosowując ją do naszych potrzeb, dzięki czemu włosy poddawane są szczególnej pielęgnacji. Nie będą się puszyć ani elektryzować.

Suszarka GÖTZE & JENSEN Diamond DHD500

Zimny nawiew

Wysoka temperatura może uszkodzić włosy i sprawić, że staną się łamliwe, puszyste, podatne na przypalenie. Obecnie coraz częściej korzysta się z funkcji zimnego nawiewu, ponieważ daje bardzo dobry efekt. Może być stosowany pod koniec suszenia, aby nadać włosom blasku oraz właściwie je ułożyć.

Suszarka GÖTZE & JENSEN Diamond DHD500

Koncentrator i dyfuzor

GOTZE & JENSEN DIAMOND DHD700 posiada dyfuzor, a więc nakładkę umożliwiającą uzyskanie loków oraz poprawiającą stylizację. Na wyposażeniu jest także koncentrator, który gwarantuje możliwość ustawienia kierunku nawiewu, skoncentrowania go w konkretnym obszarze włosów.

Suszarka GÖTZE & JENSEN Diamond DHD500

Jonizacja włosów

Nie mogłoby zabraknąć jonizacji w suszarce takiej jakości jak GOTZE & JENSEN DIAMOND DHD700. Zapewnia ona neutralizację jonów dodatnich i uzyskanie ujemnych, które sprawiają, że włosy się nie elektryzują i nie puszą. Są gładkie, z połyskiem i nabłyszczone. Jonizacja to także łatwiejsza stylizacja włosów aż po same końce.

Suszarka GÖTZE & JENSEN Diamond DHD500

Co w zestawie..?

Suszarka GÖTZE & JENSEN Diamond DHD700 w swoim zestawie zawiera instrukcję obsługi w języku polskim, koncentrator oraz dyfuzor.

PHILIPS SUSZARKO-LOKOWKA UCHWYT

SPECYFIKACJA
Moc [W]
2000
Załączona dokumentacja
Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Wyposażenie
Koncentrator, Dyfuzor
Gwarancja
24 miesiące
Funkcja Turbo
Nie
Jonizacja
Tak
Dyfuzor
Tak
Składana rączka
Nie
Funkcja zimnego nadmuchu
Tak
Typ suszarki
Cyfrowa
Koncentrator
Tak
Liczba zakresów temperatury
3
Stan produktu
Nie dotyczy
USP_1
Płynna regulacja siły nawiewu
USP_2
Wyświetlacz LCD pokazujący parametry suszenia
Znak zgodności
Materiały do pobrania
Poradnik eksperta
Suszarki do włosów

Strumień powietrza o regulowanej sile i temperaturze to najlepszy sposób na szybkie suszenie i układanie włosów. Dobra suszarka powinna znaleźć się w każdej łazience. Jest również podstawowym elementem podróżników, pielęgnujących swoje fryzury.

Suszarka do włosów ma dość charakterystyczny kształt. Tuba z szybkoobrotowym silniczkiem na rączce już dawno odeszła do lamusa. Współczesne urządzenia tego typu mają wyraźnie spłaszczone końcówki wylotowe, dzięki temu powietrze uderza we włosy z jeszcze większą prędkością i szybciej niż kiedykolwiek przedtem osusza je z wody. Wąsko wyprofilowany wylot pozwala jeszcze lepiej okiełznać żywioł i kierować powietrzem w taki sposób, aby proces suszenia był możliwie najbardziej skuteczny.

Kierowany strumień powietrza o właściwej temperaturze nie tylko suszy włosy, ale pozwala także chwilowo utrwalić oczekiwany kształt grzywki i zaczes dłuższych partii włosów. Dobra suszarka to urządzenie niezbędne do formowania profesjonalnie wyglądającej stylizacji. W związku z tym wybierają suszarkę, pamiętaj o regulacji temperatury, przynajmniej dwustopniowej prędkości nawiewu oraz ergonomicznej rączce.