Suszarka GÖTZE & JENSEN Diamond DHD500

W TROSCE O ZDROWE WŁOSY

Suszarki do włosów to tylko pozornie nieskomplikowane produkty, które różnią się od siebie jakością. GÖTZE & JENSEN Diamond DHD500 posiada wszystko, czego oczekujemy od profesjonalnego sprzętu. Z powodzeniem może konkurować z profesjonalnymi urządzeniami z branży fryzjerskiej.

Suszarka GÖTZE & JENSEN Diamond DHD500

Jonizacja

Jonizacja to proces neutralizacji jonów dodatnich. W ten sposób powstają jony ujemne, które wspomagają włosy, wygładzając je, likwidując puszenie i elektryzowanie. Warto mieć świadomość, że to właśnie jonizacja uelastycznia włosy, nabłyszcza je i zapewnia łatwiejszą stylizację.


Suszarka GÖTZE & JENSEN Diamond DHD500

Dyfuzor w zestawie

Dyfuzor to dodatek, który jest niezbędny do łatwiejszej stylizacji włosów. Posiada formę okrągłej nakładki umieszczanej na końcu suszarki, która opatrzona jest wypustkami zapewniającymi stylizację włosów oraz ułatwiającymi uzyskanie naturalnych loków.

Suszarka GÖTZE & JENSEN Diamond DHD500

Moc suszarki

Dobrej jakości suszarka posiada odpowiednią moc. W przypadku marki GÖTZE & JENSEN Diamond DHD500 jest to 1800W. Płynna regulacja siły nawiewu zapewnia zaś możliwość samodzielnego ustawiania nawiewu, zgodnie z naszymi potrzebami.

Suszarka GÖTZE & JENSEN Diamond DHD500

Funkcja zimnego nadmuchu

Wysoka temperatura niszczy włosy, wysusza je i sprawia, że mogą być łamliwe oraz elektryzujące. Suszarka GÖTZE & JENSEN Diamond DHD500 pozwala na włączenie funkcji zimnego nawiewu, co nie przeszkadza w uzyskaniu optymalnej suchości włosów, bez ich nadmiernego uszkodzenia.

Suszarka GÖTZE & JENSEN Diamond DHD500

Kilka zakresów temperatury

Trzy zakresy temperatury pozwalają wybrać optymalną moc grzania, bezpieczną dla naszych włosów.

Suszarka GÖTZE & JENSEN Diamond DHD500

Koncentrator

Dzięki koncentratorowi, który znajduje się w zestawie, możemy precyzyjnie określić kierunek nadmuchu, co sprzyja stylizacji i zapewnia odpowiednią pielęgnację poszczególnych kosmków włosów.

Suszarka GÖTZE & JENSEN Diamond DHD500

Co w zestawie..?

Suszarka GÖTZE & JENSEN Diamond DHD500 w swoim zestawie zawiera instrukcję obsługi w języku polskim, koncentrator oraz dyfuzor.

PHILIPS SUSZARKO-LOKOWKA UCHWYT

SPECYFIKACJA
Moc [W]
1800
Załączona dokumentacja
Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Wyposażenie
Koncentrator, Dyfuzor
Gwarancja
24 miesiące
Funkcja Turbo
Nie
Jonizacja
Tak
Dyfuzor
Tak
Składana rączka
Nie
Zastosowane technologie
Cool Shot, Ionic
Funkcja zimnego nadmuchu
Tak
Liczba prędkości nadmuchu
Nie dotyczy
Typ suszarki
Standardowa
Koncentrator
Tak
Liczba zakresów temperatury
3
Stan produktu
Nie dotyczy
USP_1
Dzięki jonizacji wygładza włosy
USP_2
Posiada funkcję zimnego nawiewu
Znak zgodności
Materiały do pobrania
Poradnik eksperta
Suszarki do włosów

Strumień powietrza o regulowanej sile i temperaturze to najlepszy sposób na szybkie suszenie i układanie włosów. Dobra suszarka powinna znaleźć się w każdej łazience. Jest również podstawowym elementem podróżników, pielęgnujących swoje fryzury.

Suszarka do włosów ma dość charakterystyczny kształt. Tuba z szybkoobrotowym silniczkiem na rączce już dawno odeszła do lamusa. Współczesne urządzenia tego typu mają wyraźnie spłaszczone końcówki wylotowe, dzięki temu powietrze uderza we włosy z jeszcze większą prędkością i szybciej niż kiedykolwiek przedtem osusza je z wody. Wąsko wyprofilowany wylot pozwala jeszcze lepiej okiełznać żywioł i kierować powietrzem w taki sposób, aby proces suszenia był możliwie najbardziej skuteczny.

Kierowany strumień powietrza o właściwej temperaturze nie tylko suszy włosy, ale pozwala także chwilowo utrwalić oczekiwany kształt grzywki i zaczes dłuższych partii włosów. Dobra suszarka to urządzenie niezbędne do formowania profesjonalnie wyglądającej stylizacji. W związku z tym wybierają suszarkę, pamiętaj o regulacji temperatury, przynajmniej dwustopniowej prędkości nawiewu oraz ergonomicznej rączce.