Golarka GÖTZE & JENSEN MS501

Zadbany zarost

Potrójny system golący

Golarka GÖTZE & JENSEN MS501 została wyposażona w potrójny system golący, co przekłada się na wydajne działanie. Ruchome głowice dwupierścieniowe sprawiają, że golenie jest szybkie i bezpieczne. Urządzenie świetnie sprawdza się podczas golenia zarówno na mokro, jak i na sucho.

Golarka GÖTZE & JENSEN MS501 potrojny system golacy glowice dwupierscieniowe

Intuicyjna i bezpieczna

Dzięki wbudowanemu na tyle urządzenia trymerowi możesz przystrzyc brodę w ulubiony kształt. Głowice golarki dopasowują się do kształtu twarzy, co praktycznie wyklucza ryzyko przypadkowego skaleczenia skóry. Obsługa urządzenia jest w pełni intuicyjna, a obudowana wykonana z odpornego na uszkodzenia tworzywa.

Golarka GÖTZE & JENSEN MS501 glowice bezpieczenstwo obsluga ladowarka

Pojemny akumulator

Golarka GÖTZE & JENSEN MS501 jest w pełni mobilna, a więc świetnie sprawdzi się również w podróży. Została ona wyposażona w pojemny akumulator, który może pracować bez przerwy przez około 60 minut. Pełne naładowanie sprzętu trwa około 8 godzin. Praktyczny wskaźnik ładowania ułatwia kontrolę opisywanego procesu.

Golarka GÖTZE & JENSEN MS501 bateria akumulator ladowanie

Co w pudełku?

W opakowaniu oprócz golarki GÖTZE & JENSEN MS600 znajdziesz także szczoteczkę do czyszczenia, osłonę zabezpieczającą ostrza, ładowarkę oraz instrukcję obsługi w języku polskim z warunkami gwarancji.

Golarka GÖTZE & JENSEN MS501 zestaw zawartosc opakowania

SPECYFIKACJA
Funkcje dodatkowe
Wskaźnik naładowania
Załączona dokumentacja
Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Wyposażenie
Ładowarka
Gwarancja
24 miesiące
Rodzaj
Męska
Zasilanie
Akumulatorowe
Seria
Nie dotyczy
Użytkowanie
Na mokro i sucho
Czas ładowania [min]
480
Ruchome głowice
Tak
System golący
Potrójny system golący
Trymer
Tak
Czas pracy bezprzewodowej [min]
60
Stan produktu
Nie dotyczy
USP_1
Czas pracy bezprzewodowej do 60 minut
USP_2
Wygodny trymer do przycinania baków, wąsów
Konstrukcja
Ergonomiczna budowa
Możliwość mycia pod wodą
Tak
Znak zgodności
Materiały do pobrania
Poradnik eksperta
Golarki bezprzewodowe

Dokładne golenie bez podrażnień wymaga zastosowania odpowiedniej technologii. Jednym z bardziej komfortowych sposobów na realizacje tego procesu jest lekka, bezprzewodowa golarka elektryczna.

Jednym ze skuteczniejszych sposobów na dokładne golenie jest zastosowanie golarek wyposażonych w system trzech głowic z ostrzami. W celu możliwie najlepszego dopasowania do anatomii ruchome głowice mogą elastycznie dopasować się do zmieniającego się kształtu golonej powierzchni.

Dobra bezprzewodowa golarka elektryczna jest wyposażona w:

  1. dobrą, wytrzymałą baterię,
  2. system trzech, ruchomych ostrzy,
  3. trymer.

Zaletą stosowania golarek bezprzewodowych jest swoboda oraz mobilność. Obsługa tego typu urządzeń nie wymaga specjalnych przygotowań. Ergonomia golarki sprawia, że urządzenie pewnie leży w dłoni, a użytkownik ma pełną kontrolę nad postępem golenia. Warto wiedzieć również, że golarki z naszej oferty są przystosowane do pracy zarówno na sucho, jak i na mokro, dzięki czemu użytkownik nie musi rezygnować z dotychczasowych przyzwyczajeń związanych z poranną toaletą.