Waga BS901BT

Zadbaj o sylwetkę!

Kontroluj nie tylko masę ciała

Dbasz o zdrowie i chcesz monitorować skład swojego ciała? A może chcesz mieć piękną sylwetkę na wakacje albo starasz się zrzucić nadprogramowe kilogramy po porodzie? O wszystko pomoże ci zadbać inteligentna waga łazienkowa GÖTZE & JENSEN BS901BT. To nie jest zwyczajna waga. Oprócz swojej podstawowej funkcji, jaką jest ważenie, pomoże Ci dosłownie zajrzeć w głąb swojego ciała. Dzięki niej możesz kontrolować poziom tkanki tłuszczowej, kostnej i mięśniowej, a także zapotrzebowanie organizmu na wodę. Po dotknięciu interesujących Cię danych, pojawi się ich opis oraz wynik w określonym zakresie. Waga obliczy też zapotrzebowanie kaloryczne, by Twoja dieta była jeszcze skuteczniejsza.

WAGA OSOBOWA GOTZE & JENSEN ANALIZATOR BLUETOOTH BS901BT wyglad front przod opcje analiza ciala

Zapisuj i porównuj wyniki

Dzięki łączności Bluetooth wagę można sparować z rozbudowaną, łatwą w obsłudze aplikacją mobilną, dzięki której możesz zbierać i porównywać swoje pomiary, a nawet udostępniać je w mediach społecznościowych. To jeszcze nie wszystko – aplikacja jest wyposażona w funkcję alarmu, który może Ci przypominać o konieczności zważenia się. Wszystko po to, by wspierać Cię w utrzymaniu codziennej samodyscypliny. Z aplikacji mogą korzystać wszyscy domownicy - możesz zapisywać wyniki dla nawet 8 osób, edytować dane profilu i usuwać użytkowników.

WAGA OSOBOWA GOTZE & JENSEN ANALIZATOR BLUETOOTH BS901BT

Precyzyjny pomiar

Wyniki możesz sprawdzać także na wyświetlaczu LCD z dużymi cyframi, który zawsze pokazuje pomiar wagi z dokładnością do 100 gram. Dzięki tak wysokiej precyzji urządzenie GÖTZE & JENSEN BS901BT świetnie sprawdzi się podczas codziennego ważenia, nie zakłamując wyników. Dzięki temu będziesz w stanie na bieżąco kontrolować swoje postępu i skuteczność treningów. Pełen zakres działania wagi to od 0 do maksymalnie 180 kilogramów.

WAGA OSOBOWA GOTZE & JENSEN ANALIZATOR BLUETOOTH BS901BT waga niemowleca zakres maksymalne obciazenie dokladnosc 100 g

Waga niemowlęca

Dzięki GÖTZE & JENSEN BS901BT możesz zważyć również swoje dziecko. Wystarczy, że w aplikacji wybierzesz opcję waga niemowlęca i wejdziesz na wagę, by dokonała pomiaru Twojej masy ciała. Następnie wejdź na wagę razem z dzieckiem, a aplikacja automatycznie obliczy wagę dziecka.

WAGA OSOBOWA GOTZE & JENSEN ANALIZATOR BLUETOOTH BS901BT

Co w pudełku?

W opakowaniu oprócz wagi GÖTZE & JENSEN BS901BT znajdziesz także baterie oraz instrukcja obsługi w języku polskim z warunkami gwarancji.

WAGA OSOBOWA GOTZE & JENSEN ANALIZATOR BLUETOOTH BS901BT

ZOBACZ WIĘCEJ

SPECYFIKACJA
Funkcje dodatkowe
Bluetooth, Pomiar kalorii
Gwarancja
24 miesiące
Kolor
Czarny
Typ wagi
Elektroniczna
Zasilanie
Bateryjne
Odczyt pomiaru
Wyświetlacz elektroniczny
Rodzaj powierzchni
Szkło
Maksymalna waga [kg]
180
Pomiar tkanki tłuszczowej
Tak
Pamięć użytkowników
8
Pamięć pomiaru
Tak
Wskaźniki
Brak
Kalibracja
Automatyczna
Analiza ciała
Tak
Stan produktu
Nie dotyczy
Typ baterii
3 x AAA
Aplikacja mobilna
Tak
Baterie w zestawie
Tak
Znak zgodności
Materiały do pobrania
Poradnik eksperta
Dyskretne i ładne wagi łazienkowe

Kontrola wagi jest jednym z elementów podstawowej profilaktyki zdrowotnej. Motywuje do utrzymywania prawidłowej masy ciała oraz zdrowego trybu życia. Dobra waga łazienkowa ma estetyczny design, jest wytrzymała i pozwala na dokonanie szybkiego pomiaru.

Oferowane przez nas wagi łazienkowe to kompaktowe urządzenia z zasilaniem bateryjnym, wyposażone m.in. w czytelny wyświetlacz LCD. Zaletą wag łazienkowych tego typu jest prosty system sterowania. Przed pomiarem wystarczy ustawić urządzenie na równej twardej powierzchni, aby wzbudzić system pomiarowy, wystarczy lekko przycisnąć szalę wagi. Proces tarowania trwa dosłownie chwilą i już można przystąpić do pomiaru.

Nowoczesne wagi łazienkowe są bardzo lekkie i jednocześnie wytrzymałe. Zwarta minimalistyczna konstrukcja prezentuje się bardzo dobrze. Panel, który pełni funkcje szali wagi może być wykonany z różnych modnych współcześnie materiałów. W przypadku oferowanych przez nas produktów dominuje efektowna stylistyka stali nierdzewnej i zawsze modne szkło.