Szczotka prostująca HSC700

Prostowanie & podkręcanie 2w1

Pragniesz cieszyć się idealnie prostą fryzurą, ale nie chcesz nieustannie wydawać pieniędzy na kosztowne zabiegi w salonie fryzjerskim? Teraz możesz to mieć w zaciszu własnego domu! Do tego celu potrzebujesz tylko dobrej szczotki prostującej, takiej jak HSC700 od marki GÖTZE & JENSEN. Rozprostuje ona każdą falę i najmniejszy loczek. Co więcej, przez regulację temperatury lepiej będziesz kontrolować postęp prac i dostosujesz sprzęt do własnych potrzeb. Uzyskasz satysfakcjonujący efekt i będziesz cieszyć się pięknym wyglądem. Ma ona także dobrą ochronę przed niebezpieczeństwem przysmażenia kosmyków. Sprawdź, dlaczego jeszcze warto zainwestować w szczotkę prostującą GÖTZE & JENSEN.

Szczotka pracująca proponuje siedem programów regulacji temperatury. Dzięki temu lepiej dostosujesz produkt do swoich potrzeb. Ułatwi to Ci sprawowanie kontroli nad postępem prac. W ten sposób szybko i łatwo osiągniesz efekty, o jakich zawsze marzyłaś.

SZCZOTKA PROSTUJĄCA BLAUPUNKT WYGLĄD

Funkcjonalna szczotka do prostowania

Szczotka przeznaczona jest do zadań specjalnych. Wyposażona została w funkcję prostowania i wygładzania włosów. W rezultacie Twoje kosmyki zawsze będą perfekcyjne! Szczotka korzysta także z funkcji jonizacji. Nareszcie nie musisz obawiać się elektryzowania i puszenia się włosów.

Powierzchnia szczotki prostującej ma płytki ceramiczne. Dzięki temu układa szerokie pasma włosów jednym ruchem. Co więcej, nie niszczy kosmyków, gdyż równomiernie rozprowadza ciepło. Inwestując w ten sprzęt, Twoje włosy będą zwracać uwagę połyskiem i zdrowym wyglądem. Ergonomiczna rączka ułatwi Ci całe zadanie i sprawi, że układanie włosów będzie prawdziwą przyjemnością.


SZCZOTKA PROSTUJĄCA BLAUPUNKT JONIZACJA

SPECYFIKACJA
Moc [W]
36
Załączona dokumentacja
Instrukcja obsługi w języku polskim
Gwarancja
24 miesiące
Kolor
Czarno-różowy
Regulacja temperatury
Tak
Zasilanie
Sieciowe
Jonizacja
Tak
Liczba poziomów temperatury
7
Zastosowane technologie
Technologia ceramiczna
Powłoka płytek
Ceramiczna
Stan produktu
Nie dotyczy
USP_1
2w1 podkręcanie i prostowanie bez puszenia
USP_2
7 programów regulacji temperatury
Znak zgodności
Materiały do pobrania
Poradnik eksperta
Prostownice do zadań specjalnych

Jeżeli naturalne loki to nie jest to co chcesz oglądać na kolejnym selfie i zamierzasz zaintrygować znajomych nowym wyglądem to możliwe, że wystarczy dobra prostownica. Terapia wysoką temperaturą rozprostuje każdą falę i najmniejszy loczek, pod warunkiem, że użyjesz właściwego sprzętu.

Przede wszystkim liczy się bezpieczeństwo. Przed utratą istotnej części owłosienia skóry głowy zabezpieczy cię kilka technologicznych niuansów. Musisz wiedzieć, że twoja szczotka prostująca lub lokówka powinna być wyposażona w elementy aktywne, np. płytki pokryte ceramiczną warstwą ochronną. To pozwoli nie przysmażyć kosmków już po przyłożeniu prostownicy do fol i loków.

Ponadto, regulacja temperatury – dzięki temu będziesz lepiej kontrolować postęp prac. Najwyższa możliwa temperatura to nie zawsze dobre rozwiązanie, szczególnie w przypadku suchych, cienkich włosów. Warto też pamiętać o wygodzie użytkowania, ergonomiczna rączka intuicyjne, lekko działające sterowanie mocą grzania docenisz podczas tych kilku chwil, które należy poświęcić zabiegowi prostowanie włosów.