Depilator LE500

Depilator dla Ciebie

Szukasz lekkiego, bezprzewodowego, dobrze wyprofilowanego depilatora? Depilator GÖTZE & JENSEN LE500 stworzony jest właśnie dla Ciebie! Jest nie tylko ładny, wygodny, najprostszy w obsłudze oraz najbardziej przystępny cenowo. Według Klientek jest również skuteczny.

Depilator-GOTZE-&-JENSEN-LE500 wygląd ogólny

SPOSÓB DEPILACJI: PĘSETY

Depilator GÖTZE & JENSEN LE500 harmonijnie łączy ergonomiczny kształt, zaokrągloną konstrukcję i delikatność działania. Pozwoli Ci cieszyć się imponująco gładką skórą całymi tygodniami. Precyzyjne pęsety ze stali nierdzewnej wychwytują nawet najdrobniejsze włoski.

Depilator-GOTZE-&-JENSEN-LE500 pęsety

REGULACJA PRĘDKOŚCI

Depilator GÖTZE & JENSEN LE500 posiada regulację prędkości. Kiedy zależy Ci na czasie, włącz drugi poziom prędkości. Jeśli jednak szybka depilacja sprawia Ci większy dyskomfort, ponieważ w krótkim czasie dyski wychwytują więcej włosków, możesz na spokojnie depilować ciało na poziomie pierwszym. Wiedz, że cebulki włosów z każdą kolejną depilacją będą słabsze, włosów będzie coraz mniej oraz każdy kolejny zabieg będzie mniej nieprzyjemny.

Depilator-GOTZE-&-JENSEN-LE500 prędkość, redulacja

PODŚWIETLENIE LED

Lampka LED w depilatorze GÖTZE & JENSEN LE500 zużywa bardzo mało energii i jest niezwykle przydatna – dzięki niej nie pominiesz żadnego włoska!

Depilator-GOTZE-&-JENSEN-LE500 oświetlenie LED

ZASILANIE AKUMULATOROWE

To ogromne udogodnienie, kiedy podczas depilacji kabel nie plącze Ci się pod nogami i możesz go używać w każdym miejscu w domu. Wygodę oraz komfort użytkowania depilatora GÖTZE & JENSEN LE500 zapewni Ci również wbudowany akumulator.

Depilator-GOTZE-&-JENSEN-LE500 akumulator

Czyszczenie i konserwacja

Głowicę depilującą można zdemontować i opłukać pod bieżącą wodą, nieprzekraczającą temperatury 40˚C. Depilator GÖTZE & JENSEN LE500 nie jest wodoodporny, nie należy go zanurzać w wodzie.

Depilator-GOTZE-&-JENSEN-LE500 wodoodporny, mycie pod wodą

Co w zestawie?

W opakowaniu oprócz depilatora GÖTZE & JENSEN LE500 znajduje się zasilacz, szczoteczka do czyszczenia, osłona zabezpieczająca oraz instrukcja obsługi w języku polskim z warunkami gwarancji.

Depilator-GOTZE-&-JENSEN-LE500 wodoodporny, mycie pod wodą

SPECYFIKACJA
Funkcje dodatkowe
Podświetlenie LED
Załączona dokumentacja
Instrukcja obsługi w języku polskim
Wyposażenie
Ładowarka
Gwarancja
24 miesiące
Kolor
Biało-różowy
Liczba prędkości
2
Rodzaj
Damski
Wodoodporność
Nie
Zasilanie
Akumulatorowe
Zastosowane technologie
Brak
Sposób depilacji
Pęsety
System masażu
Nie
Użytkowanie
Na sucho
Stan produktu
Nie dotyczy
USP_1
Lekki, bezprzewodowy depilator pęsetowy
USP_2
Lampka LED pomagająca w dokładnej depilacji
Do bikini
Nie
Do nóg
Tak
Do twarzy
Nie
Możliwość mycia pod wodą
Głowica
Znak zgodności
Materiały do pobrania
Poradnik eksperta
Perfekcyjne depilatory tradycyjne

Gładka i aksamitna skóra to zazwyczaj wynik wielu złożonych zabiegów pielęgnacyjnych. Jednym z elementów tego procesu jest szybkie i skuteczne usuwanie owłosienia skóry. Jedną z wygodniejszych metod depilacji jest usuwanie owłosienia za pomocą tradycyjnych depilatorów bezprzewodowych.

Popularne depilatory tradycyjne występują w dwóch podstawowych wersjach:

  1. depilator z pęsetami – w którym elementem czynnym jest obracający się pas pęset.
  2. depilator z ruchomymi dyskami depilującymi – zalecany do stosowania na skórze o gęstszym owłosieniu.

Z uwagi na wygodę podczas wykonywania zabiegu, zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem wydają się lekkie depilatory bezprzewodowe. Większość urządzeń tego typu pracuje w dwóch zakresach prędkości, co pozwala dostosować intensywność zabiegu.

Akcesoria dodatkowe do depilatorów takie jak: nasadki masujące, nakładki do depilacji miejsc wrażliwych i rękawiczki chłodzące pozwalają na urozmaicenie zabiegów i rozszerzenie zastosowania urządzenia. Tradycyjne depilatory bezprzewodowe są lekkie i łatwe w obsłudze. Pojemna bateria wystarczy na kilka godzin pracy, a w razie rozładowania można ją szybko naładować za pomocą dołączonej do zestawu ładowarki.