Suszarka HD550

Zachwyca designem

Wysokiej jakości suszarka GÖTZE & JENSEN HD550 zachwyca swoim wyrafinowanym podejściem do wzornictwa: ma nowoczesny kształt przypominający diament, jest połączeniem najbardziej klasycznych kolorówczerni i bieli, a jej wyglądu dopełniają precyzyjne detale. Jest wykonana z bardzo dobrych materiałów, dlatego długo będzie dbać o Twój atrakcyjny wygląd i wspaniałe samopoczucie!

Suszarka-GOTZE-JENSEN-HD550

Łatwa w obsłudze

Suszarka GÖTZE & JENSEN HD550 posiada jedno optymalne ustawienie temperatury do każdego rodzaju włosów, dlatego nie musisz się zastanawiać, jaką temperaturę dobrać do swoich. Po prostu ją włącz. Jest też wyposażona w dwustopniową prędkość nadmuchu. Sama na bieżąco decydujesz, ile masz czasu na suszenie i która z opcji jest odpowiednia do ułożenia zaplanowanej fryzury.

Suszarka-GOTZE-JENSEN-HD550

Ekonomiczna

Suszarka GÖTZE & JENSEN HD550 ma moc 1000 W, co oznacza niewielkie zużycie prądu. Nie musisz się martwić, że wzrosną Ci rachunki.

Suszarka-GOTZE-JENSEN-HD550

Suszy precyzyjnie, bez rozwiewania włosów

Suszarka GÖTZE & JENSEN HD550 jest wyposażona w koncentrator, który zapobiega rozwiewaniu włosów podczas suszenia. Nałożony na suszarkę skieruje strumień ciepłego lub zimnego powietrza dokładnie w miejsce, na którym Ci zależy. Jeśli użyjesz przy tym okrągłej szczotki, szybko i skutecznie wymodelujesz włosy.

Suszarka-GOTZE-JENSEN-HD550

Co w pudełku?

W opakowaniu oprócz suszarki GÖTZE & JENSEN HD550 znajduje się koncentrator oraz instrukcja obsługi w języku polskim z warunkami gwarancji.

Suszarka-GOTZE-JENSEN-HD550

SPECYFIKACJA
Moc [W]
1000
Załączona dokumentacja
Instrukcja obsługi w języku polskim
Wyposażenie
Koncentrator
Gwarancja
24 miesiące
Funkcja Turbo
Nie
Jonizacja
Nie
Dyfuzor
Nie
Składana rączka
Nie
Zastosowane technologie
Brak
Funkcja zimnego nadmuchu
Nie
Liczba prędkości nadmuchu
2
Typ suszarki
Standardowa
Koncentrator
Tak
Stan produktu
Nie dotyczy
USP_1
Wyposażona w dwustopniową prędkość nadmuchu
USP_2
Wyposażona w koncentrator
Znak zgodności
Materiały do pobrania
Poradnik eksperta
Suszarki do włosów

Strumień powietrza o regulowanej sile i temperaturze to najlepszy sposób na szybkie suszenie i układanie włosów. Dobra suszarka powinna znaleźć się w każdej łazience. Jest również podstawowym elementem podróżników, pielęgnujących swoje fryzury.

Suszarka do włosów ma dość charakterystyczny kształt. Tuba z szybkoobrotowym silniczkiem na rączce już dawno odeszła do lamusa. Współczesne urządzenia tego typu mają wyraźnie spłaszczone końcówki wylotowe, dzięki temu powietrze uderza we włosy z jeszcze większą prędkością i szybciej niż kiedykolwiek przedtem osusza je z wody. Wąsko wyprofilowany wylot pozwala jeszcze lepiej okiełznać żywioł i kierować powietrzem w taki sposób, aby proces suszenia był możliwie najbardziej skuteczny.

Kierowany strumień powietrza o właściwej temperaturze nie tylko suszy włosy, ale pozwala także chwilowo utrwalić oczekiwany kształt grzywki i zaczes dłuższych partii włosów. Dobra suszarka to urządzenie niezbędne do formowania profesjonalnie wyglądającej stylizacji. W związku z tym wybierają suszarkę, pamiętaj o regulacji temperatury, przynajmniej dwustopniowej prędkości nawiewu oraz ergonomicznej rączce.