Suszarka HD900PRO

Niezawodna suszarka z jonizatorem

HD900 PRO to suszarka firmy GÖTZE & JENSEN o wyjątkowej mocy 2400 W. Doskonale sprawdzi się przy pielęgnacji nawet najbardziej wymagających włosów, ponieważ posiada regulowaną siłę i prędkość nawiewu oraz temperaturę. Dodatkowo funkcja jonizacji sprawia, że włosy nie elektryzują się, ich łuska jest zamknięta, dzięki czemu mniej się puszą i łatwiej je ułożyć. Z tak profesjonalnym urządzeniem poczujesz się jak u stylisty!

Suszarka-GOTZE-JENSEN-HD900PRO wygląd ogólny

Susz precyzyjnie

Suszarka GÖTZE & JENSEN HD900PRO jest wyposażona w koncentrator, który zapobiega rozwiewaniu włosów podczas suszenia. Nałożony na suszarkę skieruje strumień ciepłego lub zimnego powietrza dokładnie w miejsce, na którym Ci zależy. Jeśli użyjesz przy tym okrągłej szczotki, szybko i skutecznie wymodelujesz włosy. Koncentrator uchroni Twoje włosy nie tylko przed rozwiewaniem, ale także przed zbyt bliskim kontaktem z grzałką w suszarce.

Suszarka-GOTZE-JENSEN-HD900PRO koncetrator, precyzyjny nawiew

Decyduj o temperaturze i sile nadmuchu

W tym modelu, za pomocą specjalnego regulatora, sama decydujesz o sile nadmuchu i temperaturze powietrza. W suszarce GÖTZE & JENSEN HD900PRO do wyboru masz aż 3 poziomy temperatury oraz 2 prędkości nadmuchu. Dobierz idealne parametry na dany moment suszenia i układania włosów. Jeśli się spieszysz, ustaw mocny i cieplejszy podmuch powietrza, który szybciej wysuszy włosy, a jeśli masz więcej czasu na suszenie z modelowaniem, wybierz wolniejsze obroty.

Suszarka-GOTZE-JENSEN-HD900PRO wybór odpowiedniej temperatury i siły nadmuchu

Zimny nawiew zdrowsze włosy

Warto pamiętać, że zbyt ciepłe powietrze nie zawsze służy zdrowemu wyglądowi włosów, dlatego w suszarce GÖTZE & JENSEN HD900 PRO możesz ustawić zimny nawiew, który ochroni końcówki Twoich włosów przed przesuszaniem się i rozdwajaniem. Włosy będą miały zdrowszy wygląd i łatwiej będzie je ułożyć, gdy zastosujesz chłodny nawiew.

Suszarka-GOTZE-JENSEN-HD900PRO zimny nawiew

Podnieś włosy u nasady

Twoje włosy zbyt mocno przylegają do głowy? Suszarka GÖTZE & JENSEN HD900PRO posiada dyfuzor, który delikatnie uniesie je u nasady. Jeśli masz tendencję do skrętu włosa, także możesz użyć dyfuzora, aby podkreślić swoje naturalne loki czy fale. W każdym z tych przypadków Twoje włosy nabiorą objętości, a Ty poczujesz się atrakcyjniej.

Suszarka-GOTZE-JENSEN-HD900PRO dyfuzor

Zabezpieczenie przed przegrzaniem

Przy wymagających włosach pielęgnacja zajmuje więcej czasu, wiec suszarka może być włączona dłużej. Suszarka GÖTZE & JENSEN HD900 PRO posiada zabezpieczenie, które chroni ją przed tak zwanym „spaleniem się”. W praktyce oznacza to, że w newralgicznym momencie sama się wyłączy, by ostudzić grzałkę. Po tym czasie znów będziesz mogła ją bezpiecznie uruchomić.

Suszarka-GOTZE-JENSEN-HD900PRO zabezpieczenie przed przegrzaniem

AC – silnik nowej generacji

Suszarka GÖTZE & JENSEN HD900 PRO posiada najnowszej generacji silnik AC. Dzięki niemu suszarkimocniejsze, szybsze oraz wyróżnia je dłuższy czas eksploatacji.

Suszarka-GOTZE-JENSEN-HD900PRO silnik AC

Co w pudełku?

W opakowaniu oprócz suszarki GÖTZE & JENSEN HD900 PRO znajduje się koncentrator, dyfuzor oraz instrukcja obsługi w języku polskim z warunkami gwarancji.

Suszarka-GOTZE-JENSEN-HD900PRO silnik AC

SPECYFIKACJA
Moc [W]
2400
Załączona dokumentacja
Instrukcja obsługi w języku polskim
Wyposażenie
Koncentrator, Dyfuzor
Gwarancja
24 miesiące
Funkcja Turbo
Nie
Jonizacja
Tak
Dyfuzor
Tak
Składana rączka
Nie
Zastosowane technologie
Silnik AC, Zabezpieczenie przed przegrzaniem
Funkcja zimnego nadmuchu
Tak
Liczba prędkości nadmuchu
2
Typ suszarki
Standardowa
Koncentrator
Tak
Liczba zakresów temperatury
3
Stan produktu
Nie dotyczy
USP_1
Funkcja jonizacji
USP_2
Zabezpieczenie przed przegrzaniem
Znak zgodności
Materiały do pobrania
Poradnik eksperta
Suszarki do włosów

Strumień powietrza o regulowanej sile i temperaturze to najlepszy sposób na szybkie suszenie i układanie włosów. Dobra suszarka powinna znaleźć się w każdej łazience. Jest również podstawowym elementem podróżników, pielęgnujących swoje fryzury.

Suszarka do włosów ma dość charakterystyczny kształt. Tuba z szybkoobrotowym silniczkiem na rączce już dawno odeszła do lamusa. Współczesne urządzenia tego typu mają wyraźnie spłaszczone końcówki wylotowe, dzięki temu powietrze uderza we włosy z jeszcze większą prędkością i szybciej niż kiedykolwiek przedtem osusza je z wody. Wąsko wyprofilowany wylot pozwala jeszcze lepiej okiełznać żywioł i kierować powietrzem w taki sposób, aby proces suszenia był możliwie najbardziej skuteczny.

Kierowany strumień powietrza o właściwej temperaturze nie tylko suszy włosy, ale pozwala także chwilowo utrwalić oczekiwany kształt grzywki i zaczes dłuższych partii włosów. Dobra suszarka to urządzenie niezbędne do formowania profesjonalnie wyglądającej stylizacji. W związku z tym wybierają suszarkę, pamiętaj o regulacji temperatury, przynajmniej dwustopniowej prędkości nawiewu oraz ergonomicznej rączce.