Prostownica HS500

Zostań własną stylistką

Kobiety uwielbiają zaskakiwać swoim wyglądem. Metamorfozy to nasza specjalność! Z prostownicą GÖTZE & JENSEN HS500 możesz cieszyć się różnymi fryzurami – od idealnie prostych pasemek, poprzez łagodne fale, aż po ciężkie loki. Błyskawicznie się nagrzewa, ma ceramiczne płytki i 30 W mocy. ProstownicaGÖTZ&JENSENHS500-prostownica_ogolny-wyglad


Praktyczna powłoka ceramiczna

Ceramiczne płytki w prostownicy GÖTZE & JENSEN HS500 równomiernie się nagrzewają, dzięki czemu znacznie maleje ryzyko uszkodzenia włosów. Powłoka tych płytek jest śliska, co ułatwia prostowanie i wygładza włosy. Szerokość płytki 25 mm sprawia, że możesz za jednym razem chwycić nieco grubsze pasmo i docelowo poświęcić mniej czasu na stylizację.

ProstownicaGÖTZ&JENSENHS500-prostownica_powloka-plytek

Nic nie przeszkodzi Ci podczas stylizacji

Zaletą prostownicy GÖTZE & JENSEN HS500 jest wygodny, obrotowy przewód, który zapobiega zaplątaniu się przewodu w trakcie modelowania włosów. To praktyczne rozwiązanie nie naraża też przewodu na nieestetyczne uszkodzenia mechaniczne.

ProstownicaGÖTZ&JENSENHS500-prostownica_obrotowy-przewod

Blokada płytek

Kiedy zabierasz prostownicę GÖTZE & JENSEN HS500 w podróż lub wkładasz do szuflady, gdzie trzymasz wiele innych rzeczy – włącz blokadę płytek. Uchronisz je w ten sposób przed porysowaniem i uszkodzeniem delikatnej powłoki.

Prostownica-GÖTZ-&-JENSEN-HS500 blokada płytek

Co w pudełku?

W zestawie oprócz prostownicy GÖTZE & JENSEN HS500 otrzymasz instrukcję obsługi w języku polskim z warunkami gwarancji.

Prostownica-GÖTZ-&-JENSEN-HS500 zawartosc opakowania

SPECYFIKACJA
Moc [W]
30
Funkcje dodatkowe
Obrotowy przewód, Szybkie nagrzewanie
Załączona dokumentacja
Instrukcja obsługi w języku polskim
Wyposażenie
Brak
Gwarancja
24 miesiące
Kolor
Czarny
Regulacja temperatury
Nie
Jonizacja
Nie
Liczba poziomów temperatury
1
Wyświetlacz LCD
Nie
Zastosowane technologie
Lock System
Blokada płytek ułatwiająca przechowywanie
Tak
Powłoka płytek
Ceramiczna
Temperatura maksymalna
220 stopni
Wbudowany grzebień
Nie
Płytki wymienne
Nie
Szerokość płytki [mm]
25
USP_2
Obrotowy przewód ułatwiający stylizację
USP_1
Ceramiczne płytki - równomierne nagrzewanie
Stan produktu
Nie dotyczy
Automatyczny wyłącznik
Tak
Możliwość stosowania na mokrych lub wilgotnych włosach
Nie
Parowa
Nie
Typ produktu
Prostownica
Znak zgodności
Materiały do pobrania
Poradnik eksperta
Prostownice do zadań specjalnych

Jeżeli naturalne loki to nie jest to co chcesz oglądać na kolejnym selfie i zamierzasz zaintrygować znajomych nowym wyglądem to możliwe, że wystarczy dobra prostownica. Terapia wysoką temperaturą rozprostuje każdą falę i najmniejszy loczek, pod warunkiem, że użyjesz właściwego sprzętu.

Przede wszystkim liczy się bezpieczeństwo. Przed utratą istotnej części owłosienia skóry głowy zabezpieczy cię kilka technologicznych niuansów. Musisz wiedzieć, że twoja szczotka prostująca lub lokówka powinna być wyposażona w elementy aktywne, np. płytki pokryte ceramiczną warstwą ochronną. To pozwoli nie przysmażyć kosmków już po przyłożeniu prostownicy do fol i loków.

Ponadto, regulacja temperatury – dzięki temu będziesz lepiej kontrolować postęp prac. Najwyższa możliwa temperatura to nie zawsze dobre rozwiązanie, szczególnie w przypadku suchych, cienkich włosów. Warto też pamiętać o wygodzie użytkowania, ergonomiczna rączka intuicyjne, lekko działające sterowanie mocą grzania docenisz podczas tych kilku chwil, które należy poświęcić zabiegowi prostowanie włosów.