Suszarka HD600

Piękna i mocna

Szukasz suszarki, która ma dużą moc i dobre parametry? Z którą ułożenie nawet gęstych włosów stanie się łatwe i przyjemne? Chcesz, by przy okazji dobrze prezentowała się w Twoim domu? To wszystko zapewni Ci suszarka GÖTZE & JENSEN HD600. Ma moc 2200 W, dlatego szybko sobie radzi z wysuszeniem nawet długich, grubych włosów.

SuszarkaGÖTZE&JENSENHD60-suszarka_wyglad-ogolny

Gładkie i błyszczące włosy

Suszarka GÖTZE & JENSEN HD600 jest wyposażona w generator jonów ujemnych, zwany jonizatorem, który sprawia, że włosy nie elektryzują się, dzięki czemu ich łuska jest zamknięta, mniej się puszą, są gładkie i łatwiej je ułożyć. Z tak profesjonalnym urządzeniem poczujesz się, jak u stylisty!

SuszarkaGÖTZE&JENSENHD60lodowka_jonizator

Dodaj włosom objętości

Jeśli nie lubisz, gdy Twoje włosy zbyt mocno przylegają do głowy – użyj dyfuzora, który delikatnie uniesie je u nasady. Jeśli masz tendencję do skrętu włosa, także możesz użyć dyfuzora, aby podkreślić swoje naturalne loki czy fale. W każdym z tych przypadków, z suszarką GÖTZE & JENSEN HD600 Twoje włosy nabiorą objętości, a Ty poczujesz się atrakcyjniej.

SuszarkaGÖTZE&JENSENHD60-suszarka_akcesoria

Decyduj o temperaturze i sile nadmuchu

Sama na bieżąco decyduj o sile nadmuchu i temperaturze powietrza. Te parametry wygodnie ustawisz w suszarce GÖTZE & JENSEN HD600 za pomocą specjalnego regulatora. Do wyboru masz 3 poziomy temperatury oraz 2 prędkości nadmuchu. Dobierz idealne parametry na dany moment suszenia i układania włosów. Jeśli Ci się spieszy – ustaw mocny podmuch powietrza, który szybciej wysuszy włosy, a jeśli masz więcej czasu na suszenie z modelowaniem albo, jeśli Twoje włosy są kiepskiej kondycji – postaw na wolniejsze obroty.

Suszarka HD600 jest wyposażona w koncentrator, który zapobiega rozwiewaniu włosów podczas suszenia. Nałożony na suszarkę skieruje strumień ciepłego lub zimnego powietrza dokładnie w miejsce, na którym Ci zależy. Jeśli użyjesz przy tym okrągłej szczotki, szybko i skutecznie wymodelujesz włosy. Koncentrator uchroni Twoje włosy nie tylko przed rozwiewaniem, ale także przed zbyt bliskim kontaktem z grzałką w suszarce.

SuszarkaGÖTZE&JENSENHD60suszarka_nawiew-zimnego-powietrza

Zabezpieczona przed przegrzaniem

Przy wymagających włosach pielęgnacja zajmuje więcej czasu, więc urządzenie może być włączone dłużej. Suszarka GÖTZE & JENSEN HD600 posiada zabezpieczenie, które chroni ją przed tak zwanym „spaleniem się”. W praktyce oznacza to, że w newralgicznym momencie sama się wyłączy, by ostudzić grzałkę. Po tym czasie znów będziesz mogła ją bezpiecznie uruchomić.

SuszarkaGÖTZE&JENSENHD60-ogolne_gwiazdka

Co w pudełku?

W opakowaniu oprócz suszarki GÖTZE & JENSEN HD600 znajduje się koncentrator, dyfuzor oraz instrukcja obsługi w języku polskim z warunkami gwarancji.

SuszarkaGÖTZE&JENSENHD60-ogolne_gwiazdka

SPECYFIKACJA
Moc [W]
2200
Załączona dokumentacja
Instrukcja obsługi w języku polskim
Wyposażenie
Koncentrator, Dyfuzor
Gwarancja
24 miesiące
Funkcja Turbo
Nie
Jonizacja
Tak
Dyfuzor
Tak
Składana rączka
Nie
Zastosowane technologie
Zabezpieczenie przed przegrzaniem
Funkcja zimnego nadmuchu
Tak
Liczba prędkości nadmuchu
2
Typ suszarki
Standardowa
Koncentrator
Tak
Liczba zakresów temperatury
3
Stan produktu
Nie dotyczy
USP_1
Decyduj o temperaturze i sile nadmuchu
USP_2
Zabezpieczona przed przegrzaniem
Znak zgodności
Materiały do pobrania
Poradnik eksperta
Suszarki do włosów

Strumień powietrza o regulowanej sile i temperaturze to najlepszy sposób na szybkie suszenie i układanie włosów. Dobra suszarka powinna znaleźć się w każdej łazience. Jest również podstawowym elementem podróżników, pielęgnujących swoje fryzury.

Suszarka do włosów ma dość charakterystyczny kształt. Tuba z szybkoobrotowym silniczkiem na rączce już dawno odeszła do lamusa. Współczesne urządzenia tego typu mają wyraźnie spłaszczone końcówki wylotowe, dzięki temu powietrze uderza we włosy z jeszcze większą prędkością i szybciej niż kiedykolwiek przedtem osusza je z wody. Wąsko wyprofilowany wylot pozwala jeszcze lepiej okiełznać żywioł i kierować powietrzem w taki sposób, aby proces suszenia był możliwie najbardziej skuteczny.

Kierowany strumień powietrza o właściwej temperaturze nie tylko suszy włosy, ale pozwala także chwilowo utrwalić oczekiwany kształt grzywki i zaczes dłuższych partii włosów. Dobra suszarka to urządzenie niezbędne do formowania profesjonalnie wyglądającej stylizacji. W związku z tym wybierają suszarkę, pamiętaj o regulacji temperatury, przynajmniej dwustopniowej prędkości nawiewu oraz ergonomicznej rączce.