Wideorejestrator GÖTZE & JENSEN DC800

Bezpiecznie na drodze

Rejestrator jazdy G&J DC800

Wideorejestrator G&J DC800 jest niewielki, poręczny i solidnie skonstruowany, a mocowanie magnetyczne zapewnia szybki i łatwy demontaż, gdy chcemy zabrać rejestrator ze sobą. Jego drobny profil (50x85x115mm) nie ogranicza widoczności przez przednią szybę, a design w kolorze ciemnego srebra nie rzuca się w oczy i sprawia, że sprzęt można bez obaw zostawić w aucie bez zwracania niepotrzebnej uwagi.

Nagrywanie tym małym i precyzyjnym urządzeniem jest wyjątkowo proste, a co najważniejsze uchroni Cię przed karą za niesłuszne oskarżenia.

Wideorejestrator GÖTZE & JENSEN DC800 opis funkcje cechy zestaw taśmy

Doskonały obraz w każdych warunkach

Jedną z najważniejszych cech wideorejestratorów jest wysoka jakość nagrywanego obrazu. Model Gotze&Jensen DC800 spełnia ten warunek z nawiązką. Ten niepozorny asystent Twoich podróży może rejestrować materiał w wysokiej rozdzielczości 1080p Full HD, w 30 klatkach na sekundę.

Maksymalna rozdzielczość filmów nagrywanych w popularnym i poręcznym formacie AVI to 1920x1080 pikseli, a maksymalna rozdzielczość zdjęć wynosi 12MP (4032x3024). Odtąd żaden detal nie umknie Twojej uwadze.

Szerokokątny obiektyw 6G z przesłoną i sześcioma szklanymi soczewkami, o kącie nagrywania 140° pozwoli Ci zobaczyć więcej. Urządzenie bez problemu nagra to, co dzieje się na drodze przed samochodem, włącznie z sąsiednimi pasami ruchu i poboczem.

Wideorejestrator GÖTZE & JENSEN DC800 obraz jakość rozdzielczość

Night Vision, stabilizacja obrazu i detektor ruchu

Z Trybem Nocnym możesz mieć pewność, że jakość nagrań pozostanie wysoka nawet przy słabym oświetleniu. Wideorejestrator DC800 został wyposażony w zaawansowany przetwornik optyczny GC2053 Night Vision, który zapewnia idealną szczegółowość obrazu nawet po zachodzie słońca. Wbudowany detektor ruchu rozpoczyna nagrywanie, kiedy wykryje ruch przed obiektywem.

Dzięki tej funkcji nie musisz pamiętać o włączeniu rejestratora DC800 przed rozpoczęciem podróży. Dodatkowym atutem jest wbudowana stabilizacja obrazu, która pozwala uniknąć drżenia kadrów i utraty ostrości. Dzięki temu dostrzeżesz najdrobniejsze szczegóły, jak na przykład numery na tablicy rejestracyjnej, by jednoznacznie wskazać, kto jest odpowiedzialny za drogowy incydent.

Wideorejestrator GÖTZE & JENSEN DC800 nocne stabilizacja

Obsługa kart micro SD i nagrywanie w pętli

Czytelny ekran LCD o przekątnej 2 cali oraz wbudowane mikrofon i głośnik sprawią, że dokładna weryfikacja nagranego materiału nie będzie stanowić dla Ciebie żadnego problemu. Złącze microUSB pozwala na szybkie, proste podłączenie i zainstalowanie różnych urządzeń peryferyjnych.

Wideorejestrator DC800 obsługuje karty pamięci micro SD o maksymalnej pojemności 64 GB. Dzięki funkcji nagrywania w pętli nie musisz się martwić, że dojdzie do zapełnienia miejsca na karcie pamięci. Jeśli tak się stanie, kamera rozpocznie nadpisywanie najstarszego nagrania. Zarówno nagrywany, jak i nagrany plik można z łatwością zabezpieczyć przy pomocy specjalnego przycisku, chroniącego przed zamazaniem przez nowsze pliki.

Wideorejestrator GÖTZE & JENSEN DC800 zapis karta sd

FUNKCJA KAMERKI INTERNETOWEJ

Urządzenie jest niewielkie, ale praktyczne. Inwestując w ten wideorejestrator, w niskiej cenie można otrzymać funkcjonalny rejestrator jazdy, który w wolnej chwili można wykorzystać, jako kamerkę internetową do rozmowy z rodziną lub znajomymi. Wystarczy użyć kabla USB i podłączyć urządzenie do swojego komputera.

Wideorejestrator GÖTZE & JENSEN DC800 zapis karta sd

Co w pudełku?

Poza rejestratorem jazdy GÖTZE & JENSEN DC800 w zestawie znajdziesz także 3 taśmy 3M do montażu kamerki oraz uniwersalną i szybką ładowarkę samochodową. Natomiast poczucie bezpieczeństwa i dobrze zainwestowanych pieniędzy zapewni Ci gwarancja na 24 miesiące.

Wideorejestrator GÖTZE & JENSEN DC800 zestaw zawartosc opakowania

SPECYFIKACJA
Funkcje dodatkowe
Nagrywanie w pętli
Załączona dokumentacja
Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Wyposażenie
Ładowarka samochodowa, Samoprzylepne mocowanie 3M
Gwarancja
24 miesiące
Kolor
Srebrny
Zasilanie
Zasilacz samochodowy
Stabilizacja obrazu
Tak
Wi-Fi
Nie
Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów
1920 x 1080
Przekątna ekranu LCD [cal]
2
Kąt widzenia [stopnie]
140
Tryb nocny
Tak
GPS
Nie
Mikrofon
Tak
Szerokość [mm]
85
Wysokość [mm]
115
Grubość [mm]
50
Stan produktu
Nie dotyczy
USP_2
Detekcja ruchu i funkcja czuwania na parkingu
USP_1
Nagrywanie w jakości FULL HD
Komunikacja
microUSB
Przetwornik
GC2053
Dotykowy ekran LCD
Nie
Obsługiwane karty pamięci
microSD
Format zapisu plików
AVI
Maksymalna rozdzielczość zdjęć
4032 x 3024
Obiektyw
Szerokokątny
Rozdzielczość czujnika
12 mln pikseli
Wielkość zoomu cyfrowego
Nie dotyczy
Zoom cyfrowy
Nie
Detekcja Ruchu
Tak
Pamięć wbudowana
Brak
AV
Nie
HDMI
Nie
USB
microUSB
Znak zgodności
Materiały do pobrania
Poradnik eksperta
Wideorejestrator samochodowy

Rejestrator wideo to coraz częściej spotykany element niestandardowego wyposażenia dodatkowego, który kierowcy lub firm montują w swoich samochodach. Ideą rejestrowania okoliczności na drodze podczas jazdy jest zapewne troska o poziom bezpieczeństwa na drogach publicznych. W wielu przypadkach inwestycja w wideorejestrator jest podyktowana także zasadą ograniczonego zaufania, o której szerzej mówi się na kursach jazdy. Zapis z takiego urządzenia może służyć wyjaśnieniu okoliczność zdarzeń drogowych i wyjaśnieniu sytuacji spornych.

Dobry wideorejestrator to urządzenie kompaktowe, które bez problemu można zainstalować w okolicy lusterka wstecznego. W specyfikacji tego typu sprzętu powinny znaleźć się elementy takie jak:

  1. matryca o dobrej rozdzielczość,
  2. szerokokątny obiektyw,
  3. wyświetlacz LCD,
  4. ładowarka samochodowa,
  5. uchwyt do montażu na szybie.

Dobry wideorejestrator jest przystosowany do zapisu wideo w warunkach nocnych. Urządzenia te mają wbudowana pamięć i system operacyjny pozwalający na automatyczne nadpisywanie nagrań. W razie potrzeby lub chęci rozszerzenia dostępnej pamięci można zastosować kartę SD.