Transmiter FM Golden Line FT002

Idealny do częstych podróży

Rozmawiaj wygodnie

Jeśli często podróżujesz, a Twoim narzędziem pracy jest telefon, to transmiter GÖTZE & JENSEN Golden Line FT002 będzie idealną propozycją dla Ciebie. Zyskasz doskonałą jakość dźwięku podczas jazdy samochodem i wygodę w prowadzeniu rozmów. Transmiter posiada wejście na kartę Micro SD, a także wejście AUX oraz port USB.

Transmiter FM GÖTZE & JENSEN Golden Line FT002 wyglad front

Łączność bezprzewodowa

Czytelny wyświetlacz LCD oraz panel sensoryczny pozwolą na łatwe sterowanie urządzeniem. Transmiter FM GÖTZE & JENSEN Golden Line FT002 dzięki łączności Bluetooth bezprzewodowo obsługuje rozmowy telefoniczne, a także odsłuch muzyki ze smartfona na samochodowym systemie audio. Dzięki temu możesz swobodnie rozmawiać czy cieszyć się ulubioną muzyką albo podcastami, nie przejmując się dodatkowymi kablami.

Transmiter FM GÖTZE & JENSEN Golden Line FT002 wyglad front wyswietlacz przyciski

Szybki montaż

Montaż transmitera FM GÖTZE & JENSEN Golden Line FT002 nie zajmie Ci ani minuty. Wystarczy, że wepniesz go w gniazdo zapalniczki samochodowej o napięciu 12 V lub 24 V, by był gotowy do użycia.


Co w zestawie?

W zestawie z transmiterem GÖTZE & JENSEN Golden Line FT002 otrzymasz kabel AUX oraz instrukcję obsługi w języku polskim z warunkami gwarancji.

Transmiter FM GÖTZE & JENSEN Golden Line FT002 wyglad front wyswietlacz przyciski

SPECYFIKACJA
Załączona dokumentacja
Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Gwarancja
24 miesiące
Kolor
Czarny
Zasilanie
24 V
Bluetooth
Tak
Wyświetlacz
Tak
Zakres częstotliwości
87.5 - 108.0 MHz
Złącze USB
Tak
Czytnik kart pamięci
Tak
Informacje dodatkowe
Zestaw głośnomówiący
Pilot
Nie
Obsługiwane formaty
Brak danych
Wejście Audio
Tak
Wejście AUX
Tak
Znak zgodności
Materiały do pobrania
Poradnik eksperta
Transmiter FM do radia samochodowego

Jak wykorzystać głośniki samochodowe do rozmów telefonicznych lub słuchania muzyki ze smartfona, pendriva lub karty pamięci? Trzeba wyposażyć się w transmiter FM. Urządzenie to pozwala na transfer danych pomiędzy nośnikiem i radiem poprzez fale FM. Wystarczy ustawić częstotliwość nadawanie w transmiterze, a później wyszukać ją w radiu.

Współczesny transmiter FM może pełnić szereg funkcji. Jest to bardzo dobry sposób na podniesienie funkcjonalności w starszych pojazdach oraz w tych z ubogim wyposażeniem seryjnym. W specyfikacji tych urządzeń znajdują się elementy takie jak:

  1. moduł bluetooth,
  2. nadajnik fm o zakresie częstotliwości pomiędzy 87.5 – 108.0 MHz,
  3. czytnik kart pamięci,
  4. złącze USB.

Dostępne są również urządzenia o rozszerzonej funkcjonalności, wyposażone dodatkowo w ekran ciekłokrystaliczny oraz pilot.

Transmiter FM to urządzenia, które pozwala w najprostszy możliwy sposób skomunikować telefon, tablet i nośniki pamięci z samochodowym radiem. W ten sposób za pośrednictwem transmitera możemy wybierać kolejne pozycje z ulubionej play listy na pendrivie lub przełączać się pomiędzy utworami w aplikacji do streamingu muzyki.