Tostery
Tostery
Poradnik eksperta
Dobry toster to podstawa

Ciepłe, opieczone kromki chleba to nie tylko świetna baza do tostowych kanapek. To jednocześnie wyśmienita przystawka lub dodatek do sałatki oraz innych dań. Jak wybrać dobry toster? Jakie funkcje pozwolą do perfekcji opanować sztukę opiekania chleba do śniadaniowych tostów i lunchowych przekąsek?

Odpowiedź na to pytanie jest bardziej skomplikowana, niż się wydaje. Indywidualne preferencje mogą się różnić np. zakresie stopnia wypieczenia chleba. Dlatego dobry toster powinien mieć następujące funkcje:

  1. regulacje stopnia podgrzewania,
  2. system automatycznego centrowania kromki, który zapobiega przywarciu chleba do grzałki,
  3. ruszt do podgrzewania bułeczek i croissantów,
  4. szuflada na okruchy po opiekanym pieczywie.

Tostery Goetze & Jensen zostały wyposażone w dobre mocne grzałki. Elementy system centrowania chleba oraz osprzęt dodatkowy w postaci rusztu do podgrzewania wypieków wykonano z odpornej i eleganckiej stali nierdzewnej. Urządzenia mają prosty układ sterowania w zależności od modelu – wyłącznie mechaniczny lub mechaniczno-elektryczny. Efektowny design i stylizowana obudowa z tworzywa sztucznego lub ze stali nierdzewnej sprostają oczekiwaniom użytkowników, którzy oprócz niezawodności i funkcjonalności oczekują od kupowanych produktów efektownej stylistyki.