Miksery
Miksery
Poradnik eksperta
Mikser kuchenny do zadań specjalnych

Ręczny mikser kuchenny to jeden z podstawowych elementów wyposażenia każdej kuchni. To idealny sprzęt do przygotowania ciasta na naleśniki czy masy do domowych wypieków. Możliwości zastosowania są znacznie szersze, a użytkownikom zależy na wydajności, solidnym wykonaniu i komfortowej ergonomii.

Podstawowe wyposażenie kuchenne to mocna strona oferty naszej firmy. Miksery kuchenne Goetze & Jensen zostały zaprojektowane w taki sposób, aby spełnić wszystkie oczekiwania użytkowników, np.:

  1. ergonomiczny, pewny uchwyt,
  2. mocny silnik i kilka trybów prędkości,
  3. łatwy sposób montaż końcówek roboczych,
  4. solidna obudowa i dobrej jakości tworzywo,
  5. osprzęt dodatkowy w postaci uchwytu i misy.

W przypadku osób, które często korzystają z miksera, warto rozważyć zakup urządzenia z dodatkową podstawą zintegrowaną z naczyniem na miksowane składniki. Taki osprzęt robi ze zwyczajnego miksera prosty robot kuchenny. To znacznie ułatwia przygotowywanie składników posiłków, szczególnie tych wymagających długiego dokładnego przetwarzania. Nasze miksery to niezawodny sprzęt, opracowany z myślą o intensywnym użytkowaniu. Sam mikser nie wymaga specjalnych zabiegów serwisowych ani konserwacyjnych. Narzędzia i osprzęt wystarczy utrzymywać w czystości, np. myjąc je w zmywarce.