Grille elektryczne
Grille elektryczne
Poradnik eksperta
Elektryczny grill kuchenny do szybkiego barbecue

Grill kuchenny to idealne rozwiązanie dla fanów barbecue. Grillowane warzywa, ryby i mięso mogą być składnikami pysznej sałatki lub podstawowymi elementami dania głównego. Nowoczesne grille kuchenne z zasilaniem elektrycznym to kompaktowe urządzenia, które można łatwo przechowywać, aby użyć w odpowiedniej chwili.

W zależności od potrzeb i preferencji, co do sposobu przygotowania ulubionych dań z grilla, dostępne są dwa rodzaje urządzeń:

  1. grill z rusztem tradycyjnym,
  2. grill z dwoma płytami grzewczymi.

Przygotowywanie dań na ruszcie tradycyjnym nie różni się praktycznie niczym od plenerowego barbecue. Natomiast, urządzenie z dwoma płytami to sprzęt wielozadaniowy, dobry do szybkiego, obustronnego grillowania, który można wykorzystać także jako duży opiekacz.

Grille kuchenne Goetze & Jensen zostały wyposażone w specjalne ruszty pokryte grubą warstwą teflonu. Dzięki temu potrawy nie przywierają, a to pozwala na przygotowanie ulubionych dań praktycznie bez dodawania tłuszczu. Urządzenia zostały wykończone stylową stalą nierdzewną. Prezentują się bardzo dobrze i są łatwe w konserwacji i czyszczeniu. Grill kuchenny pozwala na znaczne rozszerzenie domowego menu z potrawami beztłuszczowymi i nie tylko.