Zestawy garnków
Zestawy garnków
Poradnik eksperta
Najlepsze garnki ze stali nierdzewnej Goetz & Jensen

Gotowanie to popularne hobby. Pyszny posiłek jest tym, czym chętnie dzielimy się z rodziną i gronem przyjaciół. Każdy pasjonat gotowania potrzebuje dobrych narzędzi, dzięki którym będzie mógł przygotowywać idealne dania. Dobre garnki ze stali nierdzewnej to podstawowe wyposażenie, które musi się znaleźć w każdej kuchni. Najlepsze są nowe zestawy Goetze & Jensen.

Garnki ze stali nierdzewnej mają szereg zalet użytkowych. Przede wszystkim są bardzo wytrzymałe i odporne na przywieranie składników. Oprócz tego dno ze stali nierdzewnej powoduje, że można je stosować praktycznie na wszystkich typach kuchenek. Nasze zestawy to idealne garnki do:

  1. elektrycznych płytach grzewczych,
  2. kuchenek indukcyjnych,
  3. grzewczych płyt ceramicznych,
  4. tradycyjnych kuchenkach z palnikiem gazowym.

Komfort użytkowania podnoszą dobrze wyprofilowane uchwyty oraz specjalne pokrywki z zaworem w formie niewielkiego otworu, przez który wydostaje się nadmiar oparów. Co więcej, we wnętrzu każdego garnka widoczna jest podziałka, która ułatwia odmierzenie właściwej ilości np. wody. Niektóre garnki są wykonane w technologii wielowarstwowego dna, co podnosi skuteczność gotowania i zabezpiecza przed przegrzaniem.