Ekspresy do kawy
Ekspresy do kawy
Poradnik eksperta
Ekspres kolbowy Goetze & Jensen – najlepsza kawa na wyciągnięcie ręki

Smak i aromat dobrze przyrządzonej kawy z ciśnieniowego ekspresu kolbowego jest przyjemny i aksamitny. Taka kawa ma w sobie coś więcej, co pozwala wygospodarować chwilę dla siebie, daje tą motywującą, subtelną odrobinę przyjemność i pobudzenia. To coś uruchamia fanów dobrej kawy, dla tego każdy powinien nabyć ekspres kolbowy Goetze & Jensen.

Ekspres kolbowy to inwestycja w dobrze rozpoczęty dzień i dodatkowy zastrzyk energii, gdy go potrzebujesz. Parzenie kawy powtarzalny rytuał, którego celem jest filiżanka esencji z naparu zmielonych ziaren kawy. Taki napój po prostu trzeba przygotowywać w odpowiednich okolicznościach. Sprzęt musi być nie tylko niezawodny i skuteczny. Podstawą jest wyposażenie takie jak:

  1. wysokociśnieniowa pompka,
  2. kolba na kawę z sitami w dwóch rozmiarach,
  3. ubijak,
  4. dysza do spieniania mleka.

Ponadto, design ekspresów kolbowych robi dobre wrażenie na każdym. Urządzenie jest zwarte i kompaktowe w budowie oraz eleganckie w swoim subtelnym minimalizmie. Dobre materiały i przyjemne, dyskretne ozdobniki z polerowanej i szczotkowanej stali nierdzewnej sprawiają, że urządzenie będzie prezentować się dobrze nie tylko w kuchni, ale także biurze.