Krajalnica MS500W

Idealnie równe plastry

Do pieczywa, wędlin i serów

Krajalnica GÖTZE & JENSEN MS500W o mocy 300 W to urządzenie, które z pewnością przyda się w każdej kuchni - szczególnie, jeśli pieczesz swój chleb czy wytwarzasz domowe wędliny i chcesz ułatwić sobie ich krojenie. Wykorzystany w niej nóż ze stali szlachetnej nie wymaga ostrzenia, więc urządzenie z łatwością poradzi sobie ze świeżą, chrupiącą skórką pieczywa, a nawet z twardymi warzywami.

KRAJALNICA GOTZE & JENSEN MS500W (SYMBIO) 300W MAX moc noz stal szlachetna

Precyzyjne krojenie

Banalnie proste w obsłudze pokrętło pozwoli dopasować grubość krojenia do Twoich potrzeb. Zakres od 1 do 15 mm pozwoli Ci ukroić cieniutki plasterek świeżej wędliny lub grubą pajdę świeżego chleba.

KRAJALNICA GOTZE & JENSEN MS500W (SYMBIO) 300W MAX regulacja zakres pokretlo

Bezpieczna obsługa

Dzięki antypoślizgowym nóżkom krajalnica GÖTZE & JENSEN MS500W nie przesuwa się po blacie, a jej obsługa jest łatwa i bezpieczna. W komplecie znajdziesz zdejmowany dociskacz, który chroni Twoje palce podczas krojenia produktów oraz tackę na produkty dopasowaną kształtem do urządzenia.

KRAJALNICA GOTZE & JENSEN MS500W (SYMBIO) 300W MAX tacka dociskacz antyposlizgowa

Zawartość opakowania

W opakowaniu oprócz krajalnicy GÖTZE & JENSEN MS500W znajdziesz tackę na produkty, dociskacz oraz instrukcję obsługi w języku polskim z warunkami gwarancji.

KRAJALNICA GOTZE & JENSEN MS500W (SYMBIO) 300W MAX elementy zestaw

ZOBACZ WIĘCEJ

SPECYFIKACJA
Moc [W]
300
Funkcje dodatkowe
Brak
Wyposażenie
Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Dociskacz, Tacka na krojone produkty
Gwarancja
24 miesiące
Kolor
Biały
Regulacja prędkości
Nie
Zakres krojenia [mm]
1-15
Wykonanie noża
Stal nierdzewna
Stan produktu
Nie dotyczy
Waga z opakowaniem [kg]
2.50
Wykonanie postawy
Tworzywo sztuczne
Zabezpieczenie przed przypadkowym uruchomieniem
Tak
Model producenta
Nie dotyczy
Znak zgodności
Materiały do pobrania
Poradnik eksperta
Profesjonalne krajalnice kuchenne

Przygotowywanie posiłku dla licznej rodziny i dużego grona znajomych to wymagające zadanie. Dlatego, coraz więcej gospodarstw domowych decyduje się na zakup porządnej krajalnicy, która przyspiesza ten żmudny proces. Urządzenia do krojenia z napędem elektrycznym muszą być wykonane w sposób gwarantujący wydajność i bezpieczeństwo. W związku z tym warto zainwestować w bezpieczne krajalnice kuchenne Goetze & Jensen.

Dobre krajalnice kuchenne to urządzenia o sztywnej, stabilnej podstawie wykonanej ze stali nierdzewnej i dobrej jakości tworzywa. Dzięki odpowiedniej wadze oraz antypoślizgowym nóżkom, krajalnica pewnie stoi w miejscu, co daje użytkownikowi poczucie komfortu i bezpieczeństwa. To cechy niezwykle ważne w przypadku pracy z rozpędzonym otwartym ostrzem.

Dobrze wyważony, szybkoobrotowy silnik oraz perfekcyjne ostrze, nie pracują bez najmniejszych drgań. Użytkownik pewnie dzieli żywność na porcje, przesuwając krojony produkt na ergonomicznej podstawie wykonanej ze stali nierdzewnej. Podstawa na żywność porusza się ruchem posuwistym wzdłuż ostrza na mocnej i stabilnej suwnicy, która stanowi element konstrukcji urządzenia. Praktycznie nie ma zagrożenia, że ręka użytkownika, który poprawnie obsługuje krajalnice może mieć kontakt z obracającym się ostrzem.