Maszynka do mięsa MG600W

Idealny pomocnik w Twojej kuchni

Szybka i niezawodna praca

Maszynka do mięsa GÖTZE & JENSEN MG600W ma wysoką moc maksymalną 2000 W, która gwarantuje szybkie i dokładne mielenie - możesz zmielić nawet 2,5 kg mięsa w minutę! Dzięki temu szybko przygotujesz fantastyczne dania, by zaserwować je swojej rodzinie czy przyjaciołom.

Maszynka do miesa GOTZE & JENSEN MG600W moc

Dopasuj grubość mielenia

Do maszynki GÖTZE & JENSEN MG600W dołączono trzy sitka o różnej średnicy otworów 2,7, 5 i 8 milimetrów, które pozwalają mielić z różną grubością – w zależności od potrzeb. Mniejsze oczka świetnie sprawdzą się do tłustych mięs, natomiast mięso chude lepiej mielić na większych, by zachować odpowiednią konsystencję.

Maszynka do miesa GOTZE & JENSEN MG600W sitka

Nasadka do kiełbasy i krokietów

W zestawie z maszynką GÖTZE & JENSEN MG600W znajduje się także nasadka do kiełbas, dzięki której możesz zacząć produkcję domowych kiełbas. Nasadka świetnie sprawdzi się również do formowania nadzienia do krokietów, dzięki czemu każdy z nich będzie miał idealny kształt.

Maszynka do miesa GOTZE & JENSEN MG600W nasadka

Wytrzymałość na lata

GÖTZE & JENSEN MG600W ma trwałą metalową komorę, która zapewnia wytrzymałość i niezawodność urządzenia. Do tego ostry i wytrzymały dwustronny nóż ze stali nierdzewnej zapewnia sprawną pracę przez długi czas.

Maszynka do miesa GOTZE & JENSEN MG600W metalowa komora

Zawartość opakowania

W opakowaniu oprócz maszynki GÖTZE & JENSEN MG600W znajdziesz 3 sitka, nasadkę masarską, nożyk dwustronny, popychacz, wkładkę dystansową, misę zasypową oraz instrukcję obsługi w języku polskim z warunkami gwarancji.

Maszynka do miesa GOTZE & JENSEN MG600W zawartosc opakowania

ZOBACZ WIĘCEJ

SPECYFIKACJA
Wyposażenie
Popychacz, Nasadka masarska, 3 sitka, Misa, Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Wkładka dystansowa, Nożyk
Gwarancja
24 miesiące
Liczba prędkości
1
Możliwość mycia w zmywarce
Z wyjątkiem metalowych elementów
Bieg wsteczny
Nie
Mielenie twardych produktów
Nie
Wydajność mielenia [kg/min]
2.5
Maksymalna średnica otworów [mm]
8
Minimalna średnica otworów [mm]
2.7
Moc maksymalna [W]
2000
Stan produktu
Nie dotyczy
Kolor obudowy
Biały
Szatkownica
Nie
Model producenta
Nie dotyczy
Moc nominalna [W]
250
Znak zgodności
Materiały do pobrania
Poradnik eksperta
Profesjonalne maszynki do mięsa Goetze & Jensen – dla miłośników potraw mięsnych

Seria urządzeń kuchennych marki Goetze & Jensen to seria profesjonalnych urządzeń i akcesoriów dla ludzi aktywnych w kuchni. Miłośnicy dań mięsnych z pewnością docenią solidną i łatwą w obsłudze maszynkę do mięsa. To wydajne urządzenie z napędem elektrycznym, które pozwoli znacznie odciążyć osoby przygotowujące, nie tylko domowe przetwory mięsne i wyraźnie przyspieszy etap mielenia i mieszania różnych gatunków mięs.

Maszynka do mielenia mięsa przyda się do przygotowania mięsa o idealnych proporcjach np.:

  1. na ulubione burgery,
  2. do pysznych pieczeni
  3. czy do nowego przepisu na pasztet.

Z takim sprzętem jest to o wiele łatwiejsze. Urządzenie zostało wyprodukowane z efektownej stali nierdzewnej INOX co sprawia, że prezentuje się bardzo dobrze w każdej kuchni.

Ponadto, obsługa maszynki oraz czynności konserwacyjne są niezwykle proste. Żaden użytkownik nie będzie miał problemu z szybkim przygotowaniem świeżej porcji mięsa. Każda dobra maszynka do mięsa jest wyposażona w kilka sit z otworami o różnej średnicy, które odpowiadają potrzebom konkretnych przepisów.