Maszynka do mięsa MG650W

Dwa urządzenia w jednym

Wszechstronne zastosowanie

Maszynka do mięsa GÖTZE & JENSEN MG650W to sprzęt 2w1, dzięki dołączonej do zestawu szatkownicy możesz przygotować wiele rozmaitych dań. Urządzenie ma wysoką moc maksymalną 2000 W, która gwarantuje szybkie, dokładne mielenie i szatkowanie. Dzięki temu szybko przygotujesz fantastyczne potrawy, by zaserwować je swojej rodzinie czy przyjaciołom.


Szatkuj, jak lubisz

Szatkownica została wyposażona w 4 bębny tnące, dzięki którym możesz szatkować, ścierać, a także kroić w słupki oraz na plasterki. Przygotowanie świeżej, zdrowej surówki, placków ziemniaczanych czy pokrojenie ogórków na mizerię zajmie Ci teraz zaledwie kilka chwil.

Maszynka do miesa GOTZE & JENSEN MG650W

Dopasuj grubość mielenia

Do maszynki GÖTZE & JENSEN MG650W dołączono trzy sitka o różnej średnicy otworów 2,7, 5 i 8 milimetrów, które pozwalają mielić z różną grubością – w zależności od potrzeb. Mniejsze oczka świetnie sprawdzą się do tłustych mięs, natomiast mięso chude lepiej mielić na większych, by zachować odpowiednią konsystencję.


Nasadka do kiełbasy i krokietów

W zestawie z maszynką GÖTZE & JENSEN MG650W znajduje się także nasadka do kiełbas, dzięki której możesz zacząć produkcję domowych kiełbas. Nasadka świetnie sprawdzi się również do formowania nadzienia do krokietów, dzięki czemu każdy z nich będzie miał idealny kształt.

Maszynka do miesa GOTZE & JENSEN MG650W

Wytrzymałość na lata

GÖTZE & JENSEN MG650W ma trwałą metalową komorę, która zapewnia wytrzymałość i niezawodność urządzenia. Do tego ostry i wytrzymały dwustronny nóż ze stali nierdzewnej zapewnia sprawną pracę przez długi czas.

Maszynka do miesa GOTZE & JENSEN MG650W

Zawartość opakowania

W opakowaniu oprócz maszynki GÖTZE & JENSEN MG650W znajdziesz szatkownicę, 4 bębny tnące, 3 sitka, nasadkę masarską, nożyk dwustronny, popychacz, wkładkę dystansową, misę zasypową, sprzęgło oraz instrukcję obsługi w języku polskim z warunkami gwarancji.

Maszynka do miesa GOTZE & JENSEN MG650W

ZOBACZ WIĘCEJ

SPECYFIKACJA
Wyposażenie
Popychacz, Nasadka masarska, 3 sitka, Misa, Instrukcja obsługi w języku polskim, Wkładka dystansowa, Tarka do wiórek grubych, Tarka do wiórek drobnych, Tarka do przecierania, Tarka do plastrów, Szatkownica, Sprzęgło, Nożyk
Gwarancja
24 miesiące
Liczba prędkości
1
Możliwość mycia w zmywarce
Z wyjątkiem metalowych elementów
Bieg wsteczny
Nie
Mielenie twardych produktów
Nie
Wydajność mielenia [kg/min]
2.5
Maksymalna średnica otworów [mm]
8
Minimalna średnica otworów [mm]
2.7
Moc maksymalna [W]
2000
Stan produktu
Nie dotyczy
Kolor obudowy
Biały
Waga z opakowaniem [kg]
4.31
Szatkownica
Tak
Model producenta
Nie dotyczy
Moc nominalna [W]
250
Znak zgodności
Materiały do pobrania
Poradnik eksperta
Profesjonalne maszynki do mięsa Goetze & Jensen – dla miłośników potraw mięsnych

Seria urządzeń kuchennych marki Goetze & Jensen to seria profesjonalnych urządzeń i akcesoriów dla ludzi aktywnych w kuchni. Miłośnicy dań mięsnych z pewnością docenią solidną i łatwą w obsłudze maszynkę do mięsa. To wydajne urządzenie z napędem elektrycznym, które pozwoli znacznie odciążyć osoby przygotowujące, nie tylko domowe przetwory mięsne i wyraźnie przyspieszy etap mielenia i mieszania różnych gatunków mięs.

Maszynka do mielenia mięsa przyda się do przygotowania mięsa o idealnych proporcjach np.:

  1. na ulubione burgery,
  2. do pysznych pieczeni
  3. czy do nowego przepisu na pasztet.

Z takim sprzętem jest to o wiele łatwiejsze. Urządzenie zostało wyprodukowane z efektownej stali nierdzewnej INOX co sprawia, że prezentuje się bardzo dobrze w każdej kuchni.

Ponadto, obsługa maszynki oraz czynności konserwacyjne są niezwykle proste. Żaden użytkownik nie będzie miał problemu z szybkim przygotowaniem świeżej porcji mięsa. Każda dobra maszynka do mięsa jest wyposażona w kilka sit z otworami o różnej średnicy, które odpowiadają potrzebom konkretnych przepisów.