Kostkarka do lodu IM901X

Idealnie krystaliczne kostki

Ochłoda podczas letnich upałów

Kostkarka do lodu GÖTZE&JENSEN IM901X to wyjątkowo wydajne urządzenie, dzięki któremu przygotujesz nawet 20 kg lodu na dobę! Dzięki eleganckiej obudowie ze stali szlachetnej kostkarka doskonale prezentuje się w kuchni, ale także jest odporna na uszkodzenia. Świetnie sprawdzi się nie tylko podczas upalnego lata, ale także podczas imprezy w gronie przyjaciół czy szalonego przyjęcia sylwestrowego.


Perfekcyjne kostki

W ciągu jednego cyklu kostkarka do lodu GÖTZE&JENSEN IM901X przygotowuje aż 32 kostki. Ich idealnie sześcienny kształt i nieskazitelna przejrzystość sprawiają, że kostki nie tylko efektownie prezentują się w szklance, ale także dłużej się rozpuszczają. Kostkarka jest jednocześnie estetyczna i praktyczna i świetnie będzie prezentować się zarówno na eleganckim przyjęciu, jak i grillu na tarasie.

Kostkarka do lodu GÖTZE & JENSEN IM901X kostki estetyka

Wygodna obsługa

Obsługa kostkarki do lodu GÖTZE&JENSEN IM901X jest bajecznie prosta dzięki wyświetlaczowi LCD, którego obsługa jest całkowicie intuicyjna. Na panelu sterowania możesz wybrać m.in. rozmiar kostek: małe S, średnie M i duże L, więc bez problemu dobierz odpowiedni rozmiar kostek do przygotowywanego napoju.

Kostkarka do lodu GÖTZE & JENSEN IM901X obsluga panel sterowania

Idealna na przyjęcia

Kostkarka do lodu GÖTZE&JENSEN IM901X jest niezastąpiona zarówno podczas kameralnych imprez, jak i dużych przyjęć. Duże pojemniki na lód 1.6 kg i wodę 2,5 l gwarantują, że zawsze będziesz mieć spory zapas lodu pod ręką. A kiedy zabraknie wody lub skończy się miejsce na lód, usłyszysz alarm.

Kostkarka do lodu GÖTZE & JENSEN IM901X pojemnik zbiornik alarm

Co w zestawie?

W zestawie z kostkarką do lodu GÖTZE&JENSEN IM901X znajdują się: metalowa łopatka do lodu oraz instrukcja obsługi w języku polskim z warunkami gwarancji.

Kostkarka do lodu GÖTZE & JENSEN IM901X zawartosc opakowania

ZOBACZ WIĘCEJ

SPECYFIKACJA
Moc [W]
150
Funkcje dodatkowe
Brak
Wyposażenie
Łopatka do lodu, Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Gwarancja
24 miesiące
Kolor
Inox-czarny
Waga [kg]
14.5
Wydajność [g/h]
0.83
Liczba kostek wytwarzanych w jednym cyklu
32
Pojemność zbiornika [l]
2.5
Uzupełnianie zbiornika
Ręczne
Zasilanie [V]
220-240
Regulacja wielkości kostek
Tak
Stan produktu
Nie dotyczy
Wymiary [cm]
30.5 x 38 x 44.5
Waga z opakowaniem [kg]
16, 13.00
Znak zgodności
Materiały do pobrania