Okap BH400WM

Niezbędny w każdej kuchni

Instalacja podszafkowa

Żadna kuchnia nie może obyć się bez okapu, czy pochłaniacza, który pomoże pozbyć się z niej zapachów powstających podczas gotowania. Okap GÖTZE & JENSEN BH400WM został przeznaczony do montażu pod szafką kuchenną, nie musisz rezygnować z dodatkowego miejsca do przechowywania, by go zamocować. Jego szerokość to 59,6 cm, dzięki czemu pasuje pod standardowych rozmiarów szafki kuchennej.

OKAP GÖTZE & JENSEN BH400WM wyglad

Dwa w jednym

GÖTZE & JENSEN BH400WM może być wykorzystany jako wyciąg, jeśli podłączysz go do wentylacji, albo pochłaniacz, po zamontowaniu w nim sprzedawanego oddzielnie filtra węglowego GÖTZE & JENSEN CF002G. To doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy nie mają możliwości podłączenia urządzenia do wentylacji i chcą zaoszczędzić sobie kosztownego remontu.

OKAP GÖTZE & JENSEN BH400WM wyciag pochlaniacz

Regulacja mocy

Nie zawsze potrzeba pełnej mocy. Dzięki trzystopniowej regulacji możesz dobrać moc do aktualnych potrzeb. Odpowiedni stopień możesz wybrać za pomocą intuicyjnych, czytelnie oznaczonych przycisków funkcyjnych umieszczonych na okapie.

OKAP GÖTZE & JENSEN BH400WM regulacja moc

Filtr przeciwtłuszczowy

W okapie GÖTZE & JENSEN BH400WM nie zabrakło filtra przeciwtłuszczowego w postaci czarnej siateczki, pasującej do całości urządzenia. Mimo, że niepozorny, filtr ma niebagatelny wpływ zarówno na bezproblemową pracę urządzenia, jak i zdrowie wszystkich domowników. Zatrzymuje on cząsteczki tłuszczu, bakterie, wirusy, grzyby i alergeny, nie pozwalając im dostać się do wnętrza okapu, ani nie wypuszczając ich do powietrza, którym oddychasz.

OKAP GÖTZE & JENSEN BH400WM filtr

Oświetlenie LED

Funkcjonalność okapu GÖTZE & JENSEN BH400WM zwiększa zastosowane oświetlenie LED. Dzięki niemu Twoja kuchenka i przygotowywane potrawy są dobrze oświetlone, więc łatwiej nadzorować gotowanie, szczególnie wieczorem lub w czasie ciemnych, zimowych popołudni. Możesz też wykorzystać go, jako klimatyczne światło boczne, dzięki któremu doświetlisz pomieszczenie.

OKAP GÖTZE & JENSEN BH400WM led oswietlenie

Bardzo cichy

Dzięki temu, że okap GÖTZE & JENSEN BH400WM jest bardzo cichy, masz pewność, że nie będzie zakłócał spokoju domowników, nawet, jeśli Twoja kuchnia jest otwarta na salon. Na najniższej mocy pracuje z głośnością zaledwie 49 dB - to natężenie dźwięku porównywane do padającego za oknem deszczu.

OKAP GÖTZE & JENSEN BH400WM cichy

Łatwe czyszczenie

Pamiętaj, żeby okap GÖTZE & JENSEN BH400WM służył Ci na najwyższym poziomie przez długi czas, należy regularnie go czyścić. W urządzeniu zastosowano szklany kołnierz, który jest znacznie łatwiejszy w myciu niż tradycyjny metalowy.

OKAP GÖTZE & JENSEN BH600KM cichy

Co w pudełku?

W opakowaniu z okapem GÖTZE & JENSEN BH400WM znajdziesz instrukcję obsługi w języku polskim z warunkami gwarancji.


SPECYFIKACJA
Funkcje dodatkowe
Brak
Wyposażenie
Instrukcja obsługi w języku polskim
Gwarancja
24 miesiące
Liczba prędkości
3
Średnica wylotu powietrza [cm]
15
Wysokość [cm]
23.5
Szerokość [cm]
59.6
Głębokość [cm]
26.4
Kolor (wykończenie)
Biały
Klasa energetyczna
C
Regulacja prędkości
Skokowa
Rodzaj okapu
Wkład
Tryb pracy
Pochłaniacz, Wyciąg
Sterowanie
Mechaniczne
Liczba filtrów odtłuszczających
1
Filtr przeciwtłuszczowy
Aluminiowy
Filtr węglowy
Opcjonalnie
Moc silnika [W]
Brak danych
Liczba silników
1
Poziom hałasu [dB]
64
Wydajność maksymalna [m3/h]
415
Oświetlenie
LED
Typ
Wkład
Stan produktu
Nie dotyczy
Głębokość maksymalna [cm]
28.6
Waga z opakowaniem [kg]
8.00
Hob2Hood
Nie
Z zewnętrznym silnikiem
Nie
Znak zgodności
Materiały do pobrania