Zestaw garnków Madison (10 elementów)

Solidny komplet ze stali nierdzewnej

Zestaw garnków GÖTZE & JENSEN Madison jest wykonany ze stali nierdzewnej, a wytrzymałe szklane pokrywki posiadają praktyczne odpowietrzniki pary. Trójwarstwowe dno naczyń z warstwą aluminium to gwarancja optymalnego rozprowadzania ciepła oraz efektywnego i ekonomicznego gotowania. Ten zestaw będzie Ci służył długo i niezawodnie.

Zestaw-garnkow-GOTZE-&-JENSEN-Madison

Przygotuj obiad dla całej rodziny

Zestaw garnków GÖTZE & JENSEN Madison to wysokiej klasy garnki wraz z pokrywkami, w których z łatwością przygotujesz obiad dla kilku osób. Komplet składa się z 10 elementów. Garnki posiadają wyprofilowane krawędzie do komfortowego wylewania i odcedzania oraz wewnętrzną miarkę, która ułatwia odmierzanie płynów.

Zestaw-garnkow-GOTZE-&-JENSEN-Madison

Oszczędne i łatwe w utrzymaniu

Zestaw garnków GÖTZE & JENSEN Madison możesz stosować do wszystkich rodzajów kuchenek, w tym także indukcyjnych. Garnki posiadają 100% płaski spód, co znacznie przyspiesza gotowanie wiec, jeśli posiadasz kuchenkę indukcyjną, to zużycie energii będzie dużo mniejsze. Naczynia można również używać w piekarnikach do temperatury 220°C, a pokrywki do 170°C. Wszystkie elementy można myć w zmywarce.

Zestaw-garnkow-GOTZE-&-JENSEN-Madison

SPECYFIKACJA
Funkcje dodatkowe
Wewnętrzna miarka, Otwór w pokrywie do uwalniania pary, Trójwarstwowe dno z warstwą aluminium
Gwarancja
24 miesiące
Kolor
Srebrny
Możliwość mycia w zmywarce
Tak
Pojemność [l]
garnek 2.1 l, garnek 2.9 l, garnek 5.2 l, garnek 6 l, rondel 1.5 l
Rodzaj
Zestaw garnków
Powłoka wewnętrzna
Stal nierdzewna
Powłoka zewnętrzna
Stal nierdzewna
Wskaźnik nagrzania
Nie
Przeznaczenie
Kuchnie elektryczne, Kuchnie gazowe, Kuchnie indukcyjne, Kuchnie ceramiczne
Zawartość zestawu
1 x Garnek 20 cm, 1 x Rondel 16 cm, 5 x pokrywka, 1 x Garnek 24 cm, 1 x Garnek 18 cm, 1 x Garnek 22 cm
Stan produktu
Nie dotyczy
USP_1
Wygodna wylewka do odcedzania
USP_2
Stal nierdzewna, trójwarstwowe dno
Odłączana rączka
Nie
Średnica naczynia [cm]
24
Ilość elementów
10
Możliwość stosowania w piekarniku
Nie
Znak zgodności
Materiały do pobrania
Poradnik eksperta
Najlepsze garnki ze stali nierdzewnej Goetz & Jensen

Gotowanie to popularne hobby. Pyszny posiłek jest tym, czym chętnie dzielimy się z rodziną i gronem przyjaciół. Każdy pasjonat gotowania potrzebuje dobrych narzędzi, dzięki którym będzie mógł przygotowywać idealne dania. Dobre garnki ze stali nierdzewnej to podstawowe wyposażenie, które musi się znaleźć w każdej kuchni. Najlepsze są nowe zestawy Goetze & Jensen.

Garnki ze stali nierdzewnej mają szereg zalet użytkowych. Przede wszystkim są bardzo wytrzymałe i odporne na przywieranie składników. Oprócz tego dno ze stali nierdzewnej powoduje, że można je stosować praktycznie na wszystkich typach kuchenek. Nasze zestawy to idealne garnki do:

  1. elektrycznych płytach grzewczych,
  2. kuchenek indukcyjnych,
  3. grzewczych płyt ceramicznych,
  4. tradycyjnych kuchenkach z palnikiem gazowym.

Komfort użytkowania podnoszą dobrze wyprofilowane uchwyty oraz specjalne pokrywki z zaworem w formie niewielkiego otworu, przez który wydostaje się nadmiar oparów. Co więcej, we wnętrzu każdego garnka widoczna jest podziałka, która ułatwia odmierzenie właściwej ilości np. wody. Niektóre garnki są wykonane w technologii wielowarstwowego dna, co podnosi skuteczność gotowania i zabezpiecza przed przegrzaniem.