Suszarka do grzybów FD800

Żyj zdrowo!

Zdrowe przekąski

Suszenie to skuteczny i zdrowy sposób na konserwację, zatrzymanie smaku i zapachu oraz wartości odżywczych suszonych produktów. Suszarka GÖTZE & JENSEN FD800 to świetny wybór dla każdego, kto chce w domowym zaciszu przygotowywać pełne witamin przekąski. Urządzenie doskonale sprawdza się podczas suszenia grzybów, owoców i warzyw, jak również kwiatów, a nawet ziół.

Suszarka do grzybów GÖTZE & JENSEN FD800 wyglad suszenie

Ogromna pojemność

Suszarka GÖTZE & JENSEN FD800 wyróżnia się ponadprzeciętną wielkością - została wyposażona w aż 9 tac do suszenia o wymiarach 32x25 cm, dzięki czemu możesz suszyć wiele produktów jednocześnie, oszczędzając swój czas.

Suszarka do grzybów GÖTZE & JENSEN FD800 tace wymiary

Intuicyjna obsługa

Suszarka GÖTZE & JENSEN FD800 została wyposażona w czytelny wyświetlacz LED, który pozwoli Ci precyzyjnie zaplanować czas suszenia oraz temperaturę od 40 do 70°. Suszarka posiada także timer działający w zakresie od 1 do 48 godzin, dzięki któremu możesz zaplanować pracę urządzenia i praktycznie o nim zapomnieć.

Suszarka do grzybów GÖTZE & JENSEN FD800 wyswietlacz obsluga

Wygodne tace

Tace mają wygodne uchwyty, dzięki którym możesz, bez obaw o oparzenie, przenosić je zaraz po zakończeniu pracy. Regulowana wysokość tac pozwala nie tylko dopasować je do obecnie suszonych produktów, ale także oszczędzać miejsce podczas ich przechowywania.

Suszarka do grzybów GÖTZE & JENSEN FD800 uchwyty tacce

Co w pudełku?

W opakowaniu oprócz suszarki do grzybów GÖTZE & JENSEN FD800 znajdziesz instrukcję obsługi w języku polskim z warunkami gwarancji.

Suszarka do grzybów GÖTZE & JENSEN FD800 zawartosc opakowaniaFilmy:SPECYFIKACJA
Moc [W]
245
Funkcje dodatkowe
Sita z możliwością regulacji wysokości, Wyświetlacz cyfrowy
Wyposażenie
9 wyjmowanych tacek
Gwarancja
24 miesiące
Kolor
Ciemnoszary
Regulacja temperatury
Tak
Liczba sit do suszenia
9
Wymiary sita [cm]
32 x 25
Dehydrator
Nie
Stan produktu
Nie dotyczy
Znak zgodności
Materiały do pobrania