Kuchenka mikrofalowa GÖTZE & JENSEN MO801K

Do każdej kuchni

Innowacyjny design

Kuchenka mikrofalowa GÖTZE & JENSEN MO801K wyróżnia się pojemnością aż 23 litrów - idealna do codziennego użytku dla całej rodziny. Dzięki innowacyjnemu designowi wspaniale uzupełni wyposażenie nowoczesnej kuchni. Moc 1000 W gwarantuje, że szybko podgrzejesz czy rozmrozisz potrawy.

Kuchenka mikrofalowa GÖTZE & JENSEN MO801K wyglad nowoczesna czarna pojemnosc moc 1000 W

Intuicyjny wyświetlacz

Kuchenka sterowana jest za pomocą intuicyjnego dotykowego panelu sterowania - możesz ustawić czas pracy, zatrzymać wcześniej pracę czy opóźnić start. Dzięki niemu możesz wybrać też spośród 3 trybów pracy - mikrofala, grill czy gotowanie kombinowane, a nawet ustawić jeden z 5 poziomów mocy. Urządzenie komunikuje się z użytkownikiem za pośrednictwem czytelnego wyświetlacza elektronicznego.


System Opti-Wave

Zdarzało Ci się, że podczas podgrzewania w mikrofali potrawa spiekła się z zewnątrz, a w środku wciąż była zimna? Z kuchenką mikrofalową GÖTZE & JENSEN MO801K zyskasz pewność, że Twoja potrawa zawsze będzie doskonale podgrzana. Wszystko dzięki kilku punktom emisji mikrofal, które w połączeniu z obrotowym talerzem, pozwalają równomiernie podgrzać całą potrawę, zarówno na zewnątrz, jak i w środku.

Kuchenka mikrofalowa GÖTZE & JENSEN MO801K system opti wave rownomierne podgrzanie

Funkcja grill

Myślisz, że to niemożliwe, by potrawy podgrzewane w kuchence mikrofalowej były chrupkie? Dzięki funkcji grilla, to jak najbardziej możliwe! Grill w GÖTZE & JENSEN MO801K działa z mocą aż 1000 W, dzięki czemu posiłki będą szybko przyrumienione i naprawdę chrupiące.

Kuchenka mikrofalowa GÖTZE & JENSEN MO801K grill 1000 w

Co w pudełku?

W opakowaniu oprócz kuchenki mikrofalowej GÖTZE & JENSEN MO801K znajdziesz talerz obrotowy, stojak metalowy oraz instrukcję obsługi w języku polskim z warunkami gwarancji.

Kuchenka mikrofalowa GÖTZE & JENSEN MO801K zestaw zwartosc opakowaniaFilmy:SPECYFIKACJA
Funkcje dodatkowe
Sygnał dźwiękowy zakończenia pracy
Wyposażenie
Instrukcja obsługi w języku polskim
Gwarancja
24 miesiące
Kolor
Czarny
Wysokość [cm]
28.1
Szerokość [cm]
48.3
Głębokość [cm]
42
Sterowanie
Elektroniczne
Pojemność [l]
23
Rodzaj
Wolnostojąca
Zastosowane technologie
QuickStart, System Opti-Wave
Wyświetlacz
Tak
Automatyczny dobór czasu
Brak
Funkcje podstawowe
Rozmrażanie, Grill, Podgrzewanie
System rozprowadzenia mikrofal
Przestrzenny
Grill
Tak
Wykończenie wnętrza
Emalia
Średnica talerza obrotowego [cm]
28.6
Stan produktu
Nie dotyczy
Sterowanie smartfonem
Nie
Moc grilla
1000
Moc mikrofal
900
Oświetlenie wnętrza
Tak
Talerz
Tak
Znak zgodności
Materiały do pobrania
Poradnik eksperta
Kuchenki mikrofalowe – szybkie i niezawodne

Podczas przygotowywania szybkiego posiłku lub przekąski liczy się czas. W takim przypadku najlepszym narzędziem zawsze okazuje się kuchenka mikrofalowa. Jest idealna do szybkiego podgrzewania gotowych dań, prażenia kukurydzy czy przygotowania porcji mleka. Takie urządzenie musi być solidne i łatwe w obsłudze, aby sprostać dynamicznym warunkom panującym w kuchni.

Użytkownicy naszego sprzętu rekomendują zakup kuchenek mikrofalowych Goetze & Jensen ze względu na:

  1. solidną budowę,
  2. intuicyjny system sterowania,
  3. efektowny design.

Nasze kuchenki mikrofalowe zostały wyposażone w stalową obudowę oraz efektowny panel przedni w stylu INOX. Urządzenia prezentują się bardzo dobrze i z pewnością będą się podobać wszystkim, którzy zajrzą do kuchni. Urządzenia nie wymagają żadnych skomplikowanych czynności konserwacyjnych i serwisowych. Nowa kuchenka mikrofalowa jest gotowa do użycia od razu po rozpakowaniu i podłączeniu zasilania. Urządzenie można ustawić na blacie z dowolnego tworzywa. Przypadkowemu przesunięciu zapobiegają specjalne nóżki antypoślizgowe. Nasze urządzenia zostały też wyposażone w blokadę rodzicielską zabezpieczająca najmłodszych przed eksperymentami w kuchni.