Czajnik GÖTZE & JENSEN KT850G

Opis produktu
Piękny, pojemny i funkcjonalny

Czajnik to jedna z najważniejszych rzeczy w domu. To również ważny element wystroju wnętrza – zazwyczaj stoi w centralnym punkcie kuchni. Miło, gdy przy okazji dobrze się w niej prezentuje.

Bezprzewodowy czajnik KT850G firmy GÖTZE & JENSEN o pojemności 1,7 l ma klasyczną pokrywę i piękny przezroczysty, szklany korpus z elementami stali nierdzewnej, przez który możesz obserwować gotującą się wodę. Ma też prosty, ciekawy design, jest solidnie wykonany, posiada zabezpieczenie przed przegrzaniem oraz przejrzysty wskaźnik poziomu wody.

Czajnik-GOTZE-JENSEN-KT850G pojemny, funkcjonalny

Zagotuj wodę do wybranej temperatury

Kolorowe podświetlenie poinformuje Cię o aktualnie wybranym programie podgrzewania wody. Kolor zielony oznacza 50°C, jasnoniebieski70°C, ciemnoniebieski80°C, fioletowy wskazuje 90°C, a czerwony100°C. Tak precyzyjna regulacja ułatwi Ci przyrządzenie wielu napojów i potraw.

Czajnik GÖTZE & JENSEN KT850G jest wyposażony w rewelacyjną funkcję utrzymania temperatury wody nawet do 30 minut. To bardzo praktyczne i wygodne, zwłaszcza w momencie, kiedy masz gości.

Dzięki wysokiej maksymalnej mocy 2200 W w czajniku KT850G zawsze szybko zagotujesz maksymalną możliwą ilość wody. Jego duża pojemność umożliwi Ci jednorazowe zagotowanie wody dla większej ilości osób, dlatego doskonale sprawdzi się w dużej rodzinie.

Czajnik-GOTZE-JENSEN-KT850G podświetlenie

Bezpieczny i łatwy w utrzymaniu

Czajnik GÖTZE & JENSEN KT850G posiada ukrytą płaską grzałkę, która umożliwi Ci bezpieczne zagotowanie nawet małej ilości wody. Grzałka jest łatwa do utrzymania w czystości.

Kontroler renomowanej angielskiej firmy STRIX odpowiada za przesyłanie energii między podstawą czajnika a urządzeniem. To gwarancja bezpieczeństwa i komfortu użytkowania.

Czajnik posiada praktyczny schowek na przewód, który ma długość 70 cm.

Czajnik-GOTZE-JENSEN-KT850G bezpieczny, praktyczny, szklany

Pokaż całość
SPECYFIKACJA
Pojemność [l]
1.7
Element grzejny
Płaska grzałka płytkowa
Wykonanie
Szkło-stal nierdzewna
Obrotowa podstawa
Tak
Moc grzałki [W]
2200
Znak zgodności
Poradnik eksperta
Praktyczna inwestycja na długie lata - jak dobrze wybrać czajnik?

Czajniki elektryczne, jak każdy inny mały sprzęt AGD, dostępne są w bardzo zróżnicowanym asortymencie jakościowym i cenowym. W sklepach dostępne są urządzenia kosztujące kilkanaście, jak i kilkaset złotych. Oczywiście cena to nie jest jedyny czynnik, którym należy kierować podczas wyboru czajnika elektrycznego. Równie istotne są pojemność, rodzaj i moc grzałki, poziom hałasu, bezpieczeństwo użytkowania oraz sposób wykonania urządzenia. O tym wszystkim piszemy w dalszej części poradnika.

Na co zwrócić szczególną uwagę przy wyborze czajnika:

 1. Pojemność czajnika
 2. Rodzaj grzałki: spiralna, płytowa
 3. Moc czajnika (grzałki)
 4. Obudowa i uchwyt
 5. Rodzaj podstawy
 6. Sposób nalewania wody
 7. Rodzaj filtra antyosadowego
 8. Wskaźnik poziomu wody
 9. Poziom hałasu
 10. Zabezpieczenia
 11. Długość przewodu
 12. Dodatkowe funkcje