Grill GL801X

Zobacz, jak się grilluje!

Zostań mistrzem grillowania

GÖTZE & JENSEN GL801X to solidny duży grill elektryczny o potężnej mocy 2000 W, idealny zarówno dla początkujących, jak i mistrzów grillowania. Trzy pozycje grillowania i niezależna regulacja temperatury płyt sprawią, że z łatwością przygotujesz nawet bardzo wyszukane dania. Elegancka, solidna obudowa ze szlachetnej stali nierdzewnej sprawi, że będzie służył Ci przez długie lata.

Grill elektryczny GÖTZE & JENSEN GL801X Inox 2000W wyglad ogolny przod

Ustaw idealną temperaturę

Niezależna regulacja temperatury płyt w grillu elektrycznym GÖTZE & JENSEN GL801X, pomoże Ci w idealnym przyrządzeniu rozmaitych potraw, dzięki niej stek, kiełbaski, warzywa i nie tylko zyskają nowy, wyjątkowy smak.


Dostosuj ustawienie

Grill GÖTZE & JENSEN GL801X daje Ci możliwość grillowania w trzech pozycjach: otwartej, półotwartej i zamkniętej. Możesz otworzyć go nawet na pełne 180°! Dzięki temu możesz dostosować go do swoich ulubionych potraw i stopnia wypieczenia, by doskonale przyrządzić każdą potrawę.


Wyjmowane płytki

Boisz się, że trudno będzie utrzymać grill w czystości? Dzięki wyjmowanym płytkom nie musisz się o to martwić. Ich dodatkowym atutem jest możliwość mycia w zmywarce, co na pewno będzie dla Ciebie ogromną oszczędnością czasu. Wykorzystaj go, by świetnie się bawić przy grillu z przyjaciółmi!


Bez bałaganu

Możesz zapomnieć o kapiącym wszędzie tłuszczu! Grill GÖTZE & JENSEN GL801X został wyposażony w wyjmowaną, pojemną tackę na tłuszcz, do której jest on odprowadzany. To z pewnością dodatkowo ułatwi utrzymanie urządzenia w czystości. Wystarczy, że po zakończeniu grillowania włożysz ją do zmywarki!


Co w pudełku?

W zestawie oprócz grilla elektrycznego GÖTZE & JENSEN GL801X z 2 wyjmowanymi płytkami i tacą na tłuszcz znajdziesz instrukcję obsługi w języku polskim z warunkami gwarancji.

Grill elektryczny GÖTZE & JENSEN GL801X Inox 2000W kontaktowy zestaw zawartosc opakowania wyjmowane plytki tacka na tluszcz

SPECYFIKACJA
Moc [W]
2000
Funkcje dodatkowe
Regulacja położenia górnej płyty
Gwarancja
24 miesiące
Możliwość mycia w zmywarce
Pojemnik na tłuszcz, Płyty
Wysokość [cm]
21
Szerokość [cm]
38
Głębokość [cm]
36
Regulacja temperatury
Tak
Zasilanie
Sieciowe
Nieprzywieralna powłoka płyty
Tak
Rodzaj grilla
Kontaktowy
Waga [kg]
4.8
Możliwość demontażu
Pojemnika na tłuszcz, Płyty
Lampka kontrolna temperatury
Tak
Odprowadzanie tłuszczu
Tak
Funkcje
Lampka kontrolna temperatury, Odprowadzanie tłuszczu, Regulacja temperatury, Nieprzywieralna powłoka płyty
Stan produktu
Nie dotyczy
USP_1
Płyty grzejne można myć w zmywarce
USP_2
Regulacja temperatury dolnej i górnej płyty
Kolor obudowy
Srebrny
Wyposażenie 
2 wymienne płyty do grillowania, Tacka na soki i tłuszcz
Powierzchnia grillowania [cm2]
Brak danych
Znak zgodności
Materiały do pobrania
Poradnik eksperta
Elektryczny grill kuchenny do szybkiego barbecue

Grill kuchenny to idealne rozwiązanie dla fanów barbecue. Grillowane warzywa, ryby i mięso mogą być składnikami pysznej sałatki lub podstawowymi elementami dania głównego. Nowoczesne grille kuchenne z zasilaniem elektrycznym to kompaktowe urządzenia, które można łatwo przechowywać, aby użyć w odpowiedniej chwili.

W zależności od potrzeb i preferencji, co do sposobu przygotowania ulubionych dań z grilla, dostępne są dwa rodzaje urządzeń:

  1. grill z rusztem tradycyjnym,
  2. grill z dwoma płytami grzewczymi.

Przygotowywanie dań na ruszcie tradycyjnym nie różni się praktycznie niczym od plenerowego barbecue. Natomiast, urządzenie z dwoma płytami to sprzęt wielozadaniowy, dobry do szybkiego, obustronnego grillowania, który można wykorzystać także jako duży opiekacz.

Grille kuchenne Goetze & Jensen zostały wyposażone w specjalne ruszty pokryte grubą warstwą teflonu. Dzięki temu potrawy nie przywierają, a to pozwala na przygotowanie ulubionych dań praktycznie bez dodawania tłuszczu. Urządzenia zostały wykończone stylową stalą nierdzewną. Prezentują się bardzo dobrze i są łatwe w konserwacji i czyszczeniu. Grill kuchenny pozwala na znaczne rozszerzenie domowego menu z potrawami beztłuszczowymi i nie tylko.