Waga kuchenna MILLA HOME MKS101

Niezbędna w każdej kuchni

Precyzyjne ważenie

Elektroniczna waga kuchenna MILLA HOME MKS101 to akcesorium, które na pewno znajdzie swoje zastosowanie w każdej domowej kuchni. Maksymalne obciążenie wagi to 5 kg – teraz już nie będzie ograniczać Cię wielkość porcji. Możesz także sprawdzić, ile waży szczypta - waga gwarantuje precyzyjne ważenie z dokładnością do 1 g, by każde danie wyszło dokładnie takie, jak powinno.

Urządzenie zasilane jest za pomocą 1 baterii CR2032.

Waga MILLA HOME MKS101 wyglad

Wygodna obsługa

Waga kuchenna MILLA HOME MKS101 została wyposażona w podświetlany wyświetlacz, który zapewnia czytelny pomiar. Panel dotykowy dodatkowo zwiększa wygodę obsługi. W tym modelu nie zabrakło również funkcji tarowania, dzięki której możesz zważyć składniki bezpośrednio w wybranym przez siebie naczyniu.

Waga MILLA HOME MKS101 sterowanie tara wyswietlacz

Co w pudełku?

W opakowaniu oprócz wagi kuchennej MILLA HOME MKS101 znajdziesz 1 baterię oraz instrukcję obsługi w języku polskim z warunkami gwarancji.

Waga MILLA HOME MKS101 zawartosc opakowania

SPECYFIKACJA
Funkcje dodatkowe
Wyświetlacz LCD, Funkcja tary
Wyposażenie
Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Gwarancja
24 miesiące
Kolor
Biały
Pojemność misy [l]
Nie dotyczy
Typ wagi
Elektroniczna
Maksymalne obciążenie [g]
5000
Dokładność pomiaru
1 g
Wodoodporność
Nie
Jednostki wagowe
G - gram, Kg - kilogram
Zasilanie
Bateria CR2032
Wskaźnik przekroczenia obciążenia
Tak
Stan produktu
Nie dotyczy
Dietetyczna
Nie
Z misą
Nie
Znak zgodności
Materiały do pobrania
Poradnik eksperta
Precyzyjne wagi kuchenne

Gotowanie to dziedzina precyzyjna, chociaż pozostawia wiele przestrzeni do indywidualnej interpretacji każdego przepisu. Jednak czasem chodzi o to, aby posiłek smakował dokładnie tak jak ten przygotowywany wg ulubionego przepisu. Wtedy znaczenia nabierają proporcje pomiędzy składnikami i przyprawami. Kontrola wagi porcji to jednocześnie jeden z lepszych sposobów w precyzyjne określenia kaloryki spożywanych posiłków.

To tylko niektóre z zastosowań domowych wag kuchennych. Każda dobra współczesna waga kuchenna powinna mieć następujące funkcje:

  1. zakres pomiarowy do 5 kg,
  2. wskaźnik przekroczenia dopuszczalnego obciążenia,
  3. zasilanie bateryjne,
  4. czytelny wyświetlacz LCD,
  5. ⦁ funkcje tarowania.

Mając to na uwadze, warto wybrać odpowiednie urządzenie z oferty Goetze & Jensen. Użytkownicy mogą wybierać spośród dwóch rodzajów wag kuchennych. Dostępne są urządzenia z klasyczną płaską szalką, jak i wagi z naczyniem – idealne do produktów sypkich lub w płynie. Dobre wagi kuchenne mają kompaktową, zwartą budowę. Zostały wykonane z wysokiej jakości tworzyw, a w przypadku niektórych modeli użyto także stali nierdzewnej.