Waga kuchenna MILLA HOME MKS301

Niezbędne akcesorium

Dokładne ważenie

Elektroniczna waga kuchenna MILLA HOME MKS301 to akcesorium, które przyda się w absolutnie każdej kuchni. Została do niej dołączona misa o maksymalnym ciężarze ważonych produktów 5 kg i dokładnością do 1 grama, która ułatwi Ci ważenie sypkich produktów.

Waga MILLA HOME MKS301 wyglad

Intuicyjna obsługa

MILLA HOME MKS301 została wyposażona w duży wyświetlacz, dzięki któremu z łatwością przeczytasz wynik pomiaru. Pracę usprawnią także zegar i timer, które możesz wykorzystać na przykład podczas gotowania jajek czy innych potraw.

Waga MILLA HOME MKS301 wyswietlacz zegar timer

Co w pudełku?

W opakowaniu oprócz wagi MILLA HOME MKS301 znajduje się misa oraz instrukcja obsługi w języku polskim z warunkami gwarancji.

Waga MILLA HOME MKS301 zawartosc opakowania

SPECYFIKACJA
Funkcje dodatkowe
Wyświetlacz LCD, Zegar, Automatyczne tarowanie (zerowanie)
Załączona dokumentacja
Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Wyposażenie
Misa, Baterie
Gwarancja
24 miesiące
Kolor
Biało-Przezroczysty
Pojemność misy [l]
1
Typ wagi
Elektroniczna
Maksymalne obciążenie [g]
5000
Dokładność pomiaru
1 g
Wodoodporność
Nie
Jednostki wagowe
G - gram, Oz - uncja
Zasilanie
Bateryjne
Wskaźnik przekroczenia obciążenia
Tak
Stan produktu
Nie dotyczy
Typ baterii
1 x CR2032
Dietetyczna
Nie
Z misą
Tak
Baterie w zestawie
Tak
Znak zgodności
Materiały do pobrania
Poradnik eksperta
Precyzyjne wagi kuchenne

Gotowanie to dziedzina precyzyjna, chociaż pozostawia wiele przestrzeni do indywidualnej interpretacji każdego przepisu. Jednak czasem chodzi o to, aby posiłek smakował dokładnie tak jak ten przygotowywany wg ulubionego przepisu. Wtedy znaczenia nabierają proporcje pomiędzy składnikami i przyprawami. Kontrola wagi porcji to jednocześnie jeden z lepszych sposobów w precyzyjne określenia kaloryki spożywanych posiłków.

To tylko niektóre z zastosowań domowych wag kuchennych. Każda dobra współczesna waga kuchenna powinna mieć następujące funkcje:

  1. zakres pomiarowy do 5 kg,
  2. wskaźnik przekroczenia dopuszczalnego obciążenia,
  3. zasilanie bateryjne,
  4. czytelny wyświetlacz LCD,
  5. ⦁ funkcje tarowania.

Mając to na uwadze, warto wybrać odpowiednie urządzenie z oferty Goetze & Jensen. Użytkownicy mogą wybierać spośród dwóch rodzajów wag kuchennych. Dostępne są urządzenia z klasyczną płaską szalką, jak i wagi z naczyniem – idealne do produktów sypkich lub w płynie. Dobre wagi kuchenne mają kompaktową, zwartą budowę. Zostały wykonane z wysokiej jakości tworzyw, a w przypadku niektórych modeli użyto także stali nierdzewnej.