Okap BH200WM

Instalacja podszafkowa

Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że okap jest jednym z najważniejszych urządzeń w kuchni. Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ podczas gotowania powstają opary i zapachy o różnym stopniu natężenia i jedynym skutecznym sposobem na ich usunięcie jest instalacja okapu. Łatwo umieścisz GÖTZE & JENSEN BH200WM pod szafką kuchenną, bezpośrednio nad kuchenką.

Okap Podszafkowy GOTZE&JENSEN BH200WM - Ogólny

Wyciąg i pochłaniacz

Dzięki szerokości 59,6 cm okap GÖTZE & JENSEN będzie idealnie pasował nad standardową płytę kuchenną. Może pracować w 2 trybach – wyciągu, dzięki podłączeniu do wentylacji, i pochłaniacza – z opcjonalnym filtrem węglowym CF001M. Możesz mieć pewność, że skutecznie oczyści Twoją kuchnię z nagromadzonych zapachów i pary wodnej.

Okap Podszafkowy GOTZE&JENSEN BH200WM - Tryby Pracy

Sterowanie i 3-stopniowa regulacja

Trzy stopnie regulacji pozwolą Ci na ustawienie większej lub mniejszej mocy pochłaniania. Jest to zwykle zależne od ilości palników, których używasz podczas gotowania. Daną moc szybko wybierzesz za pomocą przycisków funkcyjnych umieszczonych na okapie GÖTZE & JENSEN BH200WM.

Okap Podszafkowy GOTZE&JENSEN BH200WM - Moc Pracy

Filtr przeciwtłuszczowy

W okapie GÖTZE & JENSEN BH200WM zainstalowany jest jeden filtr aluminiowy, który ma postać siateczki montowanej od spodu urządzenia. Z łatwością go wyjmiesz i umyjesz w zmywarce. Jest on bardzo ważny, ponieważ oczyszcza powietrze z brudnych cząsteczek - tłuszczu, bakterii, wirusów, grzybów i alergenów. A to ma niebagatelny wpływ na zdrowie wszystkich domowników.

Okap Podszafkowy GOTZE&JENSEN BH200WM - Filtr

Oświetlenie LED

Bardzo przydatne jest oświetlenie LED, które jest zainstalowane w okapie GÖTZE & JENSEN BH200WM. Szczególnie jeśli gotujesz wieczorem lub w nocy. Dzięki niemu zawsze widzisz, co dzieje się z Twoimi potrawami podczas gotowania. Możesz go również używać jako światła bocznego w kuchni, ponieważ doskonale oświetla kuchenkę i blat obok.

Okap Podszafkowy GOTZE&JENSEN BH200WM - Oświetlenie

Bardzo cichy

Dzięki temu, że okap GÖTZE & JENSEN BH200WM jest bardzo cichy masz pewność, że nie będzie zakłócał spokoju domowników. Nawet jeśli Twoja kuchnia jest otwarta na salon, unikniesz niepotrzebnego hałasu. Gwarancja na urządzenie wynosi 24 miesiące. Klasa energetyczna C zapewni Ci oszczędność energii.

Okap Podszafkowy GOTZE&JENSEN BH200WM - Cicha Praca

SPECYFIKACJA
Funkcje dodatkowe
Brak
Wyposażenie
Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Gwarancja
24 miesiące
Liczba prędkości
3
Średnica wylotu powietrza [cm]
12
Wysokość [cm]
16
Szerokość [cm]
59.6
Głębokość [cm]
28.6
Kolor (wykończenie)
Biały
Klasa energetyczna
C
Regulacja prędkości
Skokowa
Rodzaj okapu
Wkład
Tryb pracy
Pochłaniacz, Wyciąg
Sterowanie
Mechaniczne
Liczba filtrów odtłuszczających
1
Filtr przeciwtłuszczowy
Aluminiowy
Filtr węglowy
Opcjonalnie
Moc silnika [W]
Brak danych
Liczba silników
1
Poziom hałasu [dB]
61
Wydajność maksymalna [m3/h]
305
Oświetlenie
LED
Typ
Wkład
Stan produktu
Nie dotyczy
Głębokość maksymalna [cm]
28.6
Waga z opakowaniem [kg]
6.90
Hob2Hood
Nie
Z zewnętrznym silnikiem
Nie
Znak zgodności
Materiały do pobrania