Mikser HM350BP

Niezastąpiony w kuchni

Miksowanie

Jeśli lubisz gotować i piec ciasta, na pewno przyda Ci się mikser. Docenisz to, jak bardzo jest przydatny!

Doprawdy trudno jest sobie dzisiaj wyobrazić kuchnię bez miksera. Jest niewielki, ale naprawdę potrafi zdziałać cuda! Możesz zamienić swoją kuchnię w mini cukiernię i częstować gości pysznymi wypiekami! Możesz miksować owoce czy warzywa i przygotowywać pyszne sosy czy dipy. Mikser GÖTZE & JENSEN HM350BP składa się z części do miksowania, którą możesz trzymać w dłoni albo umieścić na specjalnej części stałej oraz misy, która obraca się automatycznie.


Mikser GÖTZE & JENSEN HM350BP 400W stalowa misa 3,4L TRYB TURBO

Prędkość i moc

Mikser GÖTZE & JENSEN HM350BP jest bardzo wydajny, ponieważ moc jego działania to 400 W. Pracuje szybko i efektywnie. Do tego możesz również ustawić 5 różnych prędkości, co pozwoli na przygotowanie ciasta, kremu, bitej śmietany i wielu innych pyszności! Ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia! Masz również do wykorzystania opcję TURBO, jeśli chcesz natychmiast uzyskać maksymalną moc miksera. Ta funkcja bardzo się przydaje, kiedy masz niespodziewanych gości i mało czasu. Szybkie ciasto lub pyszny krem przygotowany w kilka minut? Oczywiście, teraz to żaden problem!


Mikser GÖTZE & JENSEN HM350BP 400W stalowa misa 3,4L TRYB TURBO - moc

Automatycznie obracana misa

Bardzo praktycznym rozwiązaniem jest automatycznie obracana misa. Dlaczego jest to takie wygodne? Ponieważ dzięki niej ciasto cały czas jest w ruchu i lepiej się ubija. Misa jest spora, ponieważ ma pojemność 3,4 litra i wykonana jest z trwałego tworzywa. Jest odporna na pęknięcia i zarysowania, dlatego posłuży Ci długo!

Mikser GÖTZE & JENSEN HM350BP 400W stalowa misa 3,4L TRYB TURBO - misa

Gumowany uchwyt

Uchwyt jest gumowany, dzięki czemu mikser będzie zawsze pewnie i wygodnie leżał w Twojej dłoni. W zestawie również znajdują się 2 komplety mieszadeł i trzepaków do różnych zadań. Przycisk zwalniający końcówki w prosty sposób pozwoli na ich zamianę podczas pracy nad Twoim kolejnym arcydziełem kulinarnym.

Mikser GÖTZE & JENSEN HM350BP 400W stalowa misa 3,4L TRYB TURBO - uchwyt

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Mikser ma wbudowany specjalny system, który zabezpiecza przed przypadkowym uruchomieniem. Wszystko w trosce o bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich. Sama obudowa urządzenia wykonana jest z tworzywa sztucznego, które jest łatwe do utrzymania w czystości. Piękny design i srebrno-czarny kolor miksera sprawią, że będzie prawdziwą ozdobą Twojej kuchni. Nawet jeśli nie schowasz go do szafki, będzie wyglądał elegancko na każdym blacie.

Mikser GÖTZE & JENSEN HM350BP 400W stalowa misa 3,4L TRYB TURBO - zabezpieczenie

Co w pudełku?

W opakowaniu oprócz miksera GÖTZE & JENSEN HM350BP znajdują się mieszadła, trzepaczki oraz instrukcja obsługi w języku polskim z warunkami gwarancji.

Mikser GÖTZE & JENSEN HM350BP 400W stalowa misa 3,4L TRYB TURBO zawartosc opakowania

SPECYFIKACJA
Moc [W]
400
Regulacja obrotów
Tak
Funkcje dodatkowe
Funkcja Turbo
Załączona dokumentacja
Instrukcja obsługi w języku polskim
Wyposażenie
Mieszadła, Trzepaczki
Gwarancja
24 miesiące
Kolor
Srebrno-czarny
Liczba prędkości
5
Tryb pulsacyjny
Nie
Wykonanie kielicha
Nie dotyczy
Kielich z miarką
Nie dotyczy
Pojemność kielicha [l]
Nie dotyczy
Pojemność misy [l]
3.4
Możliwość mycia w zmywarce
Nie
Rodzaj
Ręczny
System zabezpieczający przed przypadkowym uruchomieniem
Tak
Stan produktu
Nie dotyczy
USP_1
5 prędkości pracy i funkcja TURBO
USP_2
Automatycznie obracana misa
Konstrukcja
Obudowa z tworzywa sztucznego, Przycisk zwalniający końcówki
Blender
Nie
Znak zgodności
Materiały do pobrania
Poradnik eksperta
Mikser kuchenny do zadań specjalnych

Ręczny mikser kuchenny to jeden z podstawowych elementów wyposażenia każdej kuchni. To idealny sprzęt do przygotowania ciasta na naleśniki czy masy do domowych wypieków. Możliwości zastosowania są znacznie szersze, a użytkownikom zależy na wydajności, solidnym wykonaniu i komfortowej ergonomii.

Podstawowe wyposażenie kuchenne to mocna strona oferty naszej firmy. Miksery kuchenne Goetze & Jensen zostały zaprojektowane w taki sposób, aby spełnić wszystkie oczekiwania użytkowników, np.:

  1. ergonomiczny, pewny uchwyt,
  2. mocny silnik i kilka trybów prędkości,
  3. łatwy sposób montaż końcówek roboczych,
  4. solidna obudowa i dobrej jakości tworzywo,
  5. osprzęt dodatkowy w postaci uchwytu i misy.

W przypadku osób, które często korzystają z miksera, warto rozważyć zakup urządzenia z dodatkową podstawą zintegrowaną z naczyniem na miksowane składniki. Taki osprzęt robi ze zwyczajnego miksera prosty robot kuchenny. To znacznie ułatwia przygotowywanie składników posiłków, szczególnie tych wymagających długiego dokładnego przetwarzania. Nasze miksery to niezawodny sprzęt, opracowany z myślą o intensywnym użytkowaniu. Sam mikser nie wymaga specjalnych zabiegów serwisowych ani konserwacyjnych. Narzędzia i osprzęt wystarczy utrzymywać w czystości, np. myjąc je w zmywarce.