Zestaw garnków Vermont (13 elementów)

Solidne wykonanie

Solidne wykonanie


Przygotuj obiad dla całej rodziny z zestawem garnków firmy GÖTZE & JENSEN. Ten 13-elementowy zestaw z pewnością sprawdzi się w niejednej kuchni. Solidne wykonanie ze stali nierdzewnej, wytrzymałe szklane pokrywki z odpowietrznikami pary, a także trójwarstwowe dno z warstwą aluminium dla optymalnego rozprowadzania ciepła to gwarancja efektywnego i ekonomicznego gotowania.

Różne pojemności

Różne pojemności


W skład zestawu wchodzą 4 garnki z pokrywką o pojemności 5,8l, 3,5l, 2,5l i 1,8l, a także wygodny rondel z pokrywką o pojemności 1,8l. Dodatkowo w zestawie znajdziemy wkład do gotowania na parze 16/18/20 cm oraz dwie podkładki pod garnek odporne na wysokie temperatury. Garnki posiadają wewnętrzną miarkę ułatwiającą odmierzanie. Wszystkie elementy można myć w zmywarce.

Oszczędność energii

Oszczędność energii

Zestaw garnków GÖTZE & JENSEN można stosować do wszystkich rodzajów kuchenek w tym także indukcyjnych.

Garnki cechuje 100% płaski spód, co znacznie przyspiesza gotowanie, a tym samym zużycie energii w kuchenkach indukcyjnych jest mniejsze. Naczynia można również stosować w piekarnikach – garnki do temperatury 220 st.C, a pokrywki do 170st.C.

SPECYFIKACJA
Funkcje dodatkowe
Wewnętrzna miarka, Otwór w pokrywie do uwalniania pary, Trójwarstwowe dno z warstwą aluminium
Gwarancja
24 miesiące
Kolor
Srebrny
Możliwość mycia w zmywarce
Tak
Pojemność [l]
garnek 2.5 l, garnek 3.5 l, garnek 5.8 l, rondel 1.8 l
Rodzaj
Zestaw garnków
Powłoka wewnętrzna
Stal nierdzewna
Powłoka zewnętrzna
Stal nierdzewna
Wskaźnik nagrzania
Nie
Przeznaczenie
Kuchnie elektryczne, Kuchnie gazowe, Kuchnie indukcyjne, Kuchnie ceramiczne
Zawartość zestawu
1 x Garnek 20 cm, 1 x Rondel 16 cm, 5 x pokrywka, 1 x Garnek 24 cm, 1 x Garnek 18 cm, 1 x Garnek 16 cm, Wkład do gotowania na parze, 2 x Podstawka
Stan produktu
Nie dotyczy
USP_1
Wszystkie elementy można myć w zmywarce
USP_2
W zestawie wkład do gotowania na parze
Odłączana rączka
Nie
Średnica naczynia [cm]
24
Ilość elementów
13
Możliwość stosowania w piekarniku
Nie
Znak zgodności
Materiały do pobrania
Poradnik eksperta
Najlepsze garnki ze stali nierdzewnej Goetz & Jensen

Gotowanie to popularne hobby. Pyszny posiłek jest tym, czym chętnie dzielimy się z rodziną i gronem przyjaciół. Każdy pasjonat gotowania potrzebuje dobrych narzędzi, dzięki którym będzie mógł przygotowywać idealne dania. Dobre garnki ze stali nierdzewnej to podstawowe wyposażenie, które musi się znaleźć w każdej kuchni. Najlepsze są nowe zestawy Goetze & Jensen.

Garnki ze stali nierdzewnej mają szereg zalet użytkowych. Przede wszystkim są bardzo wytrzymałe i odporne na przywieranie składników. Oprócz tego dno ze stali nierdzewnej powoduje, że można je stosować praktycznie na wszystkich typach kuchenek. Nasze zestawy to idealne garnki do:

  1. elektrycznych płytach grzewczych,
  2. kuchenek indukcyjnych,
  3. grzewczych płyt ceramicznych,
  4. tradycyjnych kuchenkach z palnikiem gazowym.

Komfort użytkowania podnoszą dobrze wyprofilowane uchwyty oraz specjalne pokrywki z zaworem w formie niewielkiego otworu, przez który wydostaje się nadmiar oparów. Co więcej, we wnętrzu każdego garnka widoczna jest podziałka, która ułatwia odmierzenie właściwej ilości np. wody. Niektóre garnki są wykonane w technologii wielowarstwowego dna, co podnosi skuteczność gotowania i zabezpiecza przed przegrzaniem.