Zestaw butelek PBA300 (2x300ml)

Butelki wyróżniające się wysoką jakością

Obecnie coraz więcej ludzi decyduje się przejść na zdrowy tryb życia. Jest to bardzo pozytywny trend. Dzięki temu ludzie dłużej zachowują sprawność, mają więcej energii i cieszą się młodością przez długi czas. Zestaw butelek PBA300 marki GÖTZE & JENSEN pozwoli zabierać zdrowe posiłki do pracy, na uczelnię, czy wycieczkę. Co więcej, zostały zaprojektowane w taki sposób, aby design szedł w parze z funkcjonalnością. Wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów, które są także bezpieczne. Tworzywo jest także bardzo wytrzymałe, co przekłada się na długą żywotność produktu. Zobacz, jakie jeszcze zalety skrywa ten zestaw.

Butelki PBA300 marki GÖTZE & JENSEN wykonane zostały z wysokiej jakości bezpiecznego tworzywa. Jest ono bardzo wytrzymałe i nie zawiera w swoim składzie BPA. Pojemność butelek wynosi 300 ml każda.


Rower Miejski INDIANA Moena S3B D1926

Butelki niepochłaniające smaków i zapachów

Butelki zostały tak opracowane, aby nie pochłaniały smaków i zapachów. Dzięki temu każda potrawa, sok, czy smoothie smakują doskonale. Butelki są także bezpieczne dla małych dzieci. Butelki są także niezwykle funkcjonalne. Mają bardzo wygodny ustnik, a także szczelne zamknięcie. Dzięki temu sprawdzają się również, jako wygodny bidon. Są idealne dla osób, które prowadzą zdrowy i aktywny tryb życia.


Rower Miejski INDIANA Moena S3B D1926 - Rama

SPECYFIKACJA
Gwarancja
24 miesiące
Kolor
Przeźroczysto-czarny
Rodzaj
Butelka
Wykonanie
Tworzywo sztuczne
Przeznaczenie
Do napojów
Stan produktu
Nie dotyczy
USP_1
Wygodny ustnik i szczelne zamknięcie
USP_2
Pasuje do blendera Götze&Jensen PB426T, PB726X
Współpracuje z produktem
GÖTZE & JENSEN Nutri NB701X
Znak zgodności
Materiały do pobrania
Poradnik eksperta
Akcesoria kuchenne

Akcesoria kuchenne to nie tylko zestaw podstawowych urządzeń AGD, które ułatwiają i przyspieszają wszelkiego typu prace, z jakimi możemy mieć tu do czynienia. W ramach akcesoriów kuchennych dostępne są również dodatkowe urządzenia uzupełniające funkcjonalność posiadanego wyposażenia oraz typowe przybory i wyposażenie do porządkowania przestrzeni kuchennej.

Niezależnie od tego, czy poszukujesz kompaktowej kostkarki do ulubionych drinków z lodem, czy szukasz organizera do szuflad lub przyborów do gotowania i smażenia, wszystkie tego typu produkty znajdziesz w naszym sklepie. Szukając odpowiednich narzędzi i urządzeń o oczekiwanych funkcjonalnościach, warto zwrócić uwagę także na to, że wszystkie oferowane przez nas produkty zostały zaprojektowane w taki sposób, aby ich efektowny design szedł w parze z funkcjonalnością.

Wszystkie produkty wykonane są wysokiej jakości komponentów, które zapewniają nie tylko komfortowe i niezawodne użytkowanie, ale jednocześnie idealnie komponują się z pozostałymi elementami wyposażenia naszej marki. Wybierając akcesoria kuchenne z naszej oferty, z pewnością skomponujesz spójny zestaw przyborów i wyposażenia, który będzie przynosił wiele radości podczas codziennego użytkowania.