Lodówka TC700

W najdalszą podróż!

Na każdą okazję

Zabierz ją na piknik lub w podróż. Zimą lub latem. Oto lodówka turystyczna GÖTZE & JENSEN TC700K o solidnej pojemności 24 l, która nie tylko schłodzi produkty do 15 stopni poniżej temperatury otoczenia, ale także – jeśli zechcesz – utrzyma temperaturę lub nawet podgrzeje ciepłe posiłki do 65˚C.

LODÓWKA TURYSTYCZNA GOTZE & JENSEN TC700K wyglad front

Zabezpieczenie pokrywy

Gdy w podróży szykują się bardziej burzliwe przygody – przed przypadkowym otwarciem zabezpieczy ją blokada w rączce - wystarczy, że umieścisz uchwyt w tylnej pozycji. Dzięki temu masz całkowitą pewność, że podczas podróży cała zawartość lodówki jest bezpieczna.

LODÓWKA TURYSTYCZNA GOTZE & JENSEN TC700K zabezpieczenie blokada pokrywa

Do samochodu i na kemping

By rozszerzyć zastosowanie lodówki GÖTZE&JENSEN TC700K, została ona wyposażona w technologię podwójnego zasilania. W domu lub na kempingu podłączysz ją długim kablem do gniazdka sieciowego, a w podróży – do samochodowego gniazda zapalniczki.

LODÓWKA TURYSTYCZNA GOTZE & JENSEN TC700K zasilanie zapalniczka gniazdko sieciowe

Dwa tryby pracy

Lodówka GÖTZE&JENSEN TC700K pozwala schłodzić produkty do 15°C poniżej temperatury otoczenia, co sprawia, że możesz cieszyć się przyjemnie chłodnym napojem nawet podczas największych upałów. A jeśli pogoda nagle się zmieni, możesz skorzystać z dodatkowej funkcji podgrzewania i podgrzać produkty nawet do 65°C! O wybranym trybie pracy informują wskaźniki LED.

LODÓWKA TURYSTYCZNA GOTZE & JENSEN TC700K tryby schladzanie podgrzewanie panel

Co w pudełku?

W opakowaniu oprócz lodówki turystycznej GÖTZE&JENSEN TC700K znajdziesz przewód zasilania z sieci 220-240 V, kabel zasilania z gniazda zapalniczki samochodowej 12 V oraz instrukcję obsługi w języku polskim z warunkami gwarancji.

LODÓWKA TURYSTYCZNA GOTZE & JENSEN TC700K zawartosc opakowania zestaw

ZOBACZ WIĘCEJ

SPECYFIKACJA
Moc [W]
50
Funkcje dodatkowe
Podświetlenie LED, Blokada uchwytu, Tryb pracy ECO
Załączona dokumentacja
Karta gwarancyjna, Instrukcja obsługii w języku polskim
Wyposażenie
Komplet przewodów zasilania AC i DC
Gwarancja
24 miesiące
Kolor
Czarno-pomarańczowo-biały
Wysokość [cm]
43.5
Szerokość [cm]
40.5
Głębokość [cm]
30.2
Klasa energetyczna
A++
Pojemność [l]
24
Typ
Elektryczna
Zasilanie
Sieciowe, Z gniazda zapalniczki samochodowej 12V
Waga [kg]
4.6
Temperatura chłodzenia
15 stopni
Stan produktu
Nie dotyczy
USP_1
Chłodzi do 15°C poniżej temperatury otoczenia
USP_2
Dwa tryby pracy: chłodzenie i ogrzewanie
Znak zgodności
Materiały do pobrania
Poradnik eksperta
Przenośne lodówki samochodowe

Transport żywności i napoi w samochodzie bez lodówki może okazać się nie najlepszym pomysłem. Podróżując na dalszą odległość lub spędzając wiele godzin rano i wieczorem w korkach, chciałoby się mieć możliwość zajrzenia od czasu do czasu do lodówki. Chłodny napój, kanapka lub orzeźwiający owoc pozwoli zaspokoić głód, w końcu nikt z nas nie jest na baterie.

Dobrym rozwiązaniem do takiego zastosowania są przenośne lodówki firmy Goetze & Jensen. Urządzenia zostały wykonane z wysokiej jakości tworzywa, wypełnionego materiałem izolacyjnym. Lodówka samochodowa ma kształt prostokątnego pudełka z uchwytem do przenoszenia. Urządzenie chłodzące znajduje się w pokrywie i pozwala na schłodzenie produktów znajdujących się w środku do temperatury 15 stopni C.

Wymiary lodówki samochodowej są na tyle kompaktowe, że można je z powodzeniem umiejscowić pomiędzy fotelami. W takim układzie lodówka może być usytuowana nawet w zasięgu kierowcy, który bez problemu może sięgnąć po coś chłodnego. Przenośne lodówki samochodowe to dobry sposób na transport nie tylko żywności i napoi. W ten sposób można także bezpiecznie przewozić np. leki, które wymagają przechowywania w niskiej temperaturze.