Golarka do ubrań LR900

Ubrania jak nowe

Usuń niedoskonałości

Golarka do ubrań GÖTZE & JENSEN LR900 to urządzenie wyjątkowo praktyczne, które powinno znaleźć się w każdym domu. Ostrza obracające się z prędkością aż 7000 obrotów na minutę skutecznie usuwają z odzieży zmechacenia, odświeżając ich wygląd. Jej obsługa jest niezwykle prosta, a ryzyko przypadkowego zaciągnięcia tkaniny jest niemalże zerowe, dzięki siatce o strukturze plastra miodu, która zabezpiecza ostrza.

GOLARKA DO UBRAŃ GOTZE & JENSEN LR900 wyglad ostrza siatka zabezpieczenie

Wydajne zasilanie

Model GÖTZE & JENSEN LR900 jest zasilany akumulatorowo, a więc nie trzeba posiadać dostępu do źródła zasilania. Czas pracy do 50 minut sprawia, że swobodnie usuniesz z ubrań wszystkie zmechacenia. Funkcja szybkiego ładowania pozwoli Ci w pełni naładować urządzenie w ciągu 90 minut.

GOLARKA DO UBRAŃ GOTZE & JENSEN LR900 zasilanie akumulator bateria ladowanie czas pracy

Dwa w jednym

W rączce urządzenia GÖTZE & JENSEN LR900 ukryto rolkę klejącą, która z łatwością zbierze z Twoich ubrań włosy, sierść, nitki, a także kurz. Takie rozwiązanie to nie tylko oszczędność przestrzeni, ale także ogromna funkcjonalność - oba akcesoria do pielęgnacji odzieży masz zawsze w jednym miejscu.


Co w pudełku?

W opakowaniu oprócz golarki do ubrań GÖTZE & JENSEN LR900 znajdziesz szczoteczkę czyszczącą, przewód do ładowania USB - USB-C oraz instrukcję obsługi w języku polskim z warunkami gwarancji.

GOLARKA DO UBRAŃ GOTZE & JENSEN LR900 rolka klejaca raczka

SPECYFIKACJA
Załączona dokumentacja
Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Wyposażenie
Szczoteczka do czyszczenia, Kabel usb - usbc
Gwarancja
24 miesiące
Kolor
Biały
Rodzaj
Golarka
Zasilanie
Akumulatorowe
Wyjmowany pojemnik
Tak
USP_1
Czas pracy 50 minut
USP_2
W rączce znajduje się rolka klejącą
Znak zgodności
Materiały do pobrania