Filtr do nawilżacza FAH800

Oddychaj czystym powietrzem

Prosta wymiana filtra

Filtr do nawilżacza GÖTZE & JENSEN FAH800 jest bardzo prosty w wymianie - wystarczy od korka odkręcić stary filtr i zastąpić go nowym. Dzięki temu możesz mieć pewność, że powietrze w Twoim domu zawsze będzie odpowiednio oczyszczone. Wymianę filtra zaleca się raz na 6 miesięcy.

Filtr GÖTZE & JENSEN FAH800 pasuje do nawilżacza powietrza GÖTZE & JENSEN AH800S.

Filtr do nawilżacza GÖTZE & JENSEN FAH800 wyglad wymiana

Co w pudełku?

W opakowaniu znajdziesz 1 filtr GÖTZE & JENSEN FAH800 oraz instrukcja obsługi w języku polskim.

Filtr do nawilżacza GÖTZE & JENSEN FAH800 zawartosc opakowania

SPECYFIKACJA
Gwarancja
24 miesiące
Kolor
Czarny
Typ
Antywapienny
Rodzaj
Filtr
Przeznaczenie
Do nawilżaczy
Liczba sztuk
1
Kompatybilność
Götze & Jensen AH800S
Znak zgodności
Materiały do pobrania
Poradnik eksperta
Domowe nawilżacze powietrza

W dzisiejszych czasach coraz częściej mówi się o jakości powietrza oraz wpływie zawieszonych w nim pyłów na zdrowie i komfort ludzi. Technologia oczyszczania powietrza w pomieszczeniach rozwija się, jednak cały czas najskuteczniejszym sposobem na przyspieszenie naturalnego opadania zanieczyszczeń jest podniesienie wilgotności powietrza.

Co ważne to nie jest jedyna zaleta stosowania urządzeń do nawilżania powietrza. Okazuje się, że nawet w regularnie wietrzonych pomieszczeniach w okresie zimowym nie da się utrzymać komfortowej wilgotności powietrza. Ogrzewanie skutecznie osusza domowy mikroklimat i w konsekwencji zawartość oparów wody w powietrzu spada nawet poniżej akceptowanej granicy 40 %.

W takich warunkach można obserwować przyspieszone osuszanie się błon śluzowych górnych dróg oddechowych, co prowadzi do ich podrażnienia i zwiększa ryzyko infekcji. Dlatego warto zdecydować się na inwestycje w kompaktowy, nowoczesny, łatwy w obsłudze ultradźwiękowy nawilżacz powietrza.