Radiobudzik z projektorem GoldenLine RCL700

Przyjemne wstawanie

Nie ryzykuj spóźnienia

Ranne wstawanie nie zawsze jest łatwe. Szczególnie, jeśli chodzisz późno spać. Dlatego nie warto ryzykować spóźnienia, tylko lepiej nastawić budzik GÖTZE&JENSEN Golden line RCL700. Z nim masz pewność, że zawsze wstaniesz o wybranej godzinie.

Radiobudzik GÖTZE&JENSEN Golden line RCL700 - Ogólny

Drzemka

Jeśli potrzebujesz więcej czasu, żeby się obudzić, warto skorzystać z funkcji drzemki. Zapewni Ci ona kilka chwil relaksu więcej, ale nie musisz obawiać się spóźnienia. Budzik GÖTZE&JENSEN Golden line RCL700 będzie dzwonić ponownie, dopóki nie wstaniesz i nie wyłączysz go na dobre.

Radiobudzik GÖTZE&JENSEN Golden line RCL700 - Funkcja Drzemki

Budzenie stacją radiową

Bardzo przyjemną opcją jest budzenie wybraną stacją radiową. Zamiast sygnału dźwiękowego usłyszysz głos ulubionego prezentera albo piosenki. Czy można sobie wyobrazić lepszy początek dnia? Możesz zaprogramować do 10 stacji radiowych. Jeśli jednak wolisz bardziej dosadną formę budzenia, wybierz sygnał dźwiękowy.

Radiobudzik GÖTZE&JENSEN Golden line RCL700 - Stacje Radiowe

Projekcja czasu na suficie

Jeśli budzisz się w nocy lub nad ranem, kiedy jest jeszcze ciemno, szukając zegarka, ucieszy Cię możliwość projekcji czasu na suficie. Teraz, dzięki radiobudzikowi GÖTZE&JENSEN Golden line RCL700 zawsze będzie dla Ciebie jasne, która jest godzina.

Radiobudzik GÖTZE&JENSEN Golden line RCL700 - Projekcja

Wbudowana lampka nocna

Dzięki wbudowanej lampce nocnej wystarczy, że koło łóżka będziesz trzymać tylko radiobudzik GÖTZE&JENSEN Golden line RCL700. Jest to lampka typu LED, która ma 5 poziomów jasności, co pozwoli na dopasowanie oświetlenia idealnie do Twoich potrzeb.

Radiobudzik GÖTZE&JENSEN Golden line RCL700 - Lampka LED

Gniazdo USB

Radiobudzik GÖTZE&JENSEN Golden line RCL700 ma również gniazdo USB do ładowania telefonów komórkowych. Jest to bardzo wygodne, gdyż nie potrzebujesz osobnej ładowarki.

Radiobudzik GÖTZE&JENSEN Golden line RCL700 - Złącze USB

Zawartość opakowania

W zestawie z radiobudzikiem GÖTZE&JENSEN Golden line RCL700 znajdziesz zasilacz oraz instrukcję obsługi w języku polskim z warunkami gwarancji.

Radiobudzik GÖTZE&JENSEN Golden line RCL700 zawartosc opakowania

SPECYFIKACJA
Funkcje dodatkowe
Możliwość ładowania smartfonów poprzez połączenie USB, Projekcja godziny
Załączona dokumentacja
Instrukcja obsługi w języku polskim
Wyposażenie
Zasilacz
Gwarancja
24 miesiące
Zasilanie
Sieciowe
Wyświetlacz
Tak
Radio
Cyfrowe z syntezą PLL
Złącze USB
Tak
Waga [g]
270
Zakresy fal radiowych
FM
Dźwięk
Brak danych
Stan produktu
Nie dotyczy
Częstotliwości fal radiowych FM
87.5 - 108 MHz
Częstotliwości fal radiowych DAB, DAB+
Brak danych
Częstotliwości fal radiowych AM SW
Brak danych
Częstotliwości fal radiowych AM MW
Brak danych
Częstotliwości fal radiowych AM LW
Brak danych
Wyłącznik czasowy (sleep timer)
Tak
Wbudowany zegar
Tak
Termometr
Nie
Sygnał alarmu
Dźwiękowy
Regulacja barwy dźwięku
Tak
Projektor
Tak
Funkcja ładowania telefonu
Brak
Wymiary (szer. x wys. x głęb.)
210 x 90 x 35mm
Wyjście słuchawkowe
Nie
Alarm (budzik)
Tak
Kolor obudowy
Czarny
Liczba stacji radiowych do zaprogramowania
8
Znak zgodności
Poradnik eksperta
Radiobudzik i poranek z ulubioną audycją

Dobre wejście w dzień to podstawa sukcesu. Sekretem jest subtelny, ale skuteczny sposób budzenia. Elektryzujące dźwięki alarmów przestają wystarczać, użytkownicy ceniący swój komfort i możliwość pozytywnego wpływania na nastrój wybierają typowe radiobudziki. Pobudka z ulubioną audycją na żywo może okazać się najlepszym sposobem na unikanie kolejnych drzemek. Ponadto, użytkownik radiobudzika zyskuje pewność, że każdy poranek będzie nieco inny niż poprzednie, a to pobudza ciekawość, która również mobilizuje do oficjalnego rozpoczęcia dnia.

Oferowane przez nas radiobudziki mają szereg funkcjonalności, dzięki którym stają się niezbędnym wyposażeniem każdej sypialni. To niewielkie urządzenie łączy w sobie, jak sama nazwa wskazuje, funkcje radia i zegarka. Dzięki temu, w prosty sposób można zastąpić denerwujący alarm opcją uruchomienia ulubionej stacji radiowej. Co ważne, niektóre urządzenia tego typu dysponują funkcja stopniowego podnoszenia głośności. Na podstawie wieloletnich badań nad procesem budzenia się zaobserwowaliśmy, że nie wszyscy tolerują drażniąco głośne dźwięki podczas pierwszej pobudki. Stopniowe podnoszenie poziomu dźwięku ma na celu delikatne wybudzenie użytkownika i pozytywne wprowadzenie go w nowy dzień.