WAGA BAGAŻOWA GOTZE & JENSEN LS500

Opis produktu

Planowanie podróży

 

Jeśli planujesz podróż samolotem, musisz odpowiednio wcześniej przygotować walizki. Wszystkie linie lotnicze mają swoje wymagania w zakresie wielkości i wagi bagażu. Każdy dodatkowy kilogram kosztuje i to sporo! Nie warto przepłacać, jeśli możesz przed odlotem dokładnie sprawdzić, jaka jest waga Twojego bagażu.


Sprawdź wagę przed odlotem


Cyfrowa waga jest kompaktowa i bardzo lekka. Posiada mocny i wygodny uchwyt,  na którym zawiesisz bagaż i sprawdzisz, ile waży. Maksymalne jej obciążenie wynosi, aż 50 kg.


Wyświetlacz


Dzięki czytelnemu wyświetlaczowi LCD zawsze będziesz wiedzieć, ile waży Twój bagaż. Jeśli podróżujesz do krajów, w których stosuje się inne jednostki miar, wystarczy przełączyć między wyświetlaniem masy w kilogramach (kg) i funtach (lbs).


Super łatwe ważenie


Jak zważyć bagaż? To bardzo proste. Wystarczy podnieść bagaż na uchwycie, przytrzymać go przez chwilę w powietrzu, następnie odstawić i już można odczytać wagę.


Automatyczne wyłączanie


Wagę uruchomisz za pomocą jednego naciśnięcia przycisku. Jeśli zapomnisz ją wyłączyć, wyłączy się automatycznie. Zapobiega to rozładowaniu się akumulatora. Lepiej użyjmy baterii.


Zabierz ze sobą


Waga jest bardzo lekka i nie zajmie Ci dużo miejsca w bagażu. Warto zawsze zabrać ją ze sobą w podróż, żeby nie płacić niepotrzebnych kosztów nadbagażu.

Pokaż całość
SPECYFIKACJA
Rodzaj
Waga
Przeznaczenie
Do bagażu
Znak zgodności
Poradnik eksperta
Dyskretne i ładne wagi łazienkowe

Kontrola wagi jest jednym z elementów podstawowej profilaktyki zdrowotnej. Motywuje do utrzymywania prawidłowej masy ciała oraz zdrowego trybu życia. Dobra waga łazienkowa ma estetyczny design, jest wytrzymała i pozwala na dokonanie szybkiego pomiaru.

Oferowane przez nas wagi łazienkowe to kompaktowe urządzenia z zasilaniem bateryjnym, wyposażone m.in. w czytelny wyświetlacz LCD. Zaletą wag łazienkowych tego typu jest prosty system sterowania. Przed pomiarem wystarczy ustawić urządzenie na równej twardej powierzchni, aby wzbudzić system pomiarowy, wystarczy lekko przycisnąć szalę wagi. Proces tarowania trwa dosłownie chwilą i już można przystąpić do pomiaru.

Nowoczesne wagi łazienkowe są bardzo lekkie i jednocześnie wytrzymałe. Zwarta minimalistyczna konstrukcja prezentuje się bardzo dobrze. Panel, który pełni funkcje szali wagi może być wykonany z różnych modnych współcześnie materiałów. W przypadku oferowanych przez nas produktów dominuje efektowna stylistyka stali nierdzewnej i zawsze modne szkło.