Waga GÖTZE & JENSEN BS502W

Opis produktu
Twoje zdrowie na wagę złota!

Czuj się dobrze w swoim ciele. Staraj się prowadzić aktywny tryb życia i zwracaj uwagę, na to co jesz. Pomoże Ci w tym wyjątkowa waga GÖTZE & JENSEN ANALIZATOR BIAŁA BS502W. Ta wysokiej jakości, elegancka, szklana waga elektroniczna, skrupulatnie dzień po dniu, pomoże Ci kontrolować masę ciała z dokładnością co do 100 g. Jest wyposażona w podświetlany wyświetlacz LCD z dużymi cyframi, które łatwo odczytasz, nawet w ciemności, oraz w antypoślizgowe nóżki dla bezpiecznego użytkowania. Jej maksymalne obciążenie to 180 kg.

GOETZEJENSENBS502W893732-osobowa_ogolny-wyglad

Poznaj skład swojego ciała i zmieniaj nawyki żywieniowe

Oprócz zasadniczej funkcji, jaką jest ważenie, ta waga ma inne zalety – analizuje skład ciała i oblicza zapotrzebowania kaloryczne. Wystarczy, że staniesz na niej bosymi stopami, a za chwilę dowiesz się o swoim ciele więcej niż myślisz. Waga dokona szybkiego pomiaru, między innymi, Twojej tkanki tłuszczowej, kostnej czy mięśniowej. Podpowie Ci również, jaki masz poziom zawartości wody w organizmie. Teraz wszystkie te dane możesz dokładnie przeanalizować w domowym zaciszu. Zrób to dla swojego zdrowia i dobrego samopoczucia. Waga może prowadzić analizy dla, aż 10 użytkowników. Jest niewielkich rozmiarów, dlatego łatwo znajdziesz dla niej miejsce, nawet w małym pomieszczeniu.

GOETZEJENSENBS502W893732-waga-osobowa_analiza-skladu-ciala

Pokaż całość
SPECYFIKACJA
Typ wagi
Elektroniczna
Zasilanie
2 baterie CR2032
Rodzaj powierzchni
Szkło
Maksymalna waga [kg]
180
Analiza składu ciała
Tak
Pomiar tkanki tłuszczowej
Tak
Znak zgodności
Poradnik eksperta
Dyskretne i ładne wagi łazienkowe

Kontrola wagi jest jednym z elementów podstawowej profilaktyki zdrowotnej. Motywuje do utrzymywania prawidłowej masy ciała oraz zdrowego trybu życia. Dobra waga łazienkowa ma estetyczny design, jest wytrzymała i pozwala na dokonanie szybkiego pomiaru.

Oferowane przez nas wagi łazienkowe to kompaktowe urządzenia z zasilaniem bateryjnym, wyposażone m.in. w czytelny wyświetlacz LCD. Zaletą wag łazienkowych tego typu jest prosty system sterowania. Przed pomiarem wystarczy ustawić urządzenie na równej twardej powierzchni, aby wzbudzić system pomiarowy, wystarczy lekko przycisnąć szalę wagi. Proces tarowania trwa dosłownie chwilą i już można przystąpić do pomiaru.

Nowoczesne wagi łazienkowe są bardzo lekkie i jednocześnie wytrzymałe. Zwarta minimalistyczna konstrukcja prezentuje się bardzo dobrze. Panel, który pełni funkcje szali wagi może być wykonany z różnych modnych współcześnie materiałów. W przypadku oferowanych przez nas produktów dominuje efektowna stylistyka stali nierdzewnej i zawsze modne szkło.