Nawilżacz powietrza MILLA HOME MAH600

Ultradźwiękowe nawilżenie

Wydajna praca

MILLA HOME MAH600 to ultradźwiękowy nawilżacz powietrza, dzięki któremu powietrze w Twoim domu będzie miało idealny poziom wilgotności. Trzy poziomy nawilżania pozwolą łatwo dostosować pracę urządzenia do własnych potrzeb, a także do wielkości pomieszczenia. Ten kompaktowy nawilżacz wyróżnia się spośród innych wysoką skutecznością nawilżania. MILLA HOME MAH600 pracuje z wydajnością aż 250 ml/h. To oznacza, że świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach do 20 m².

Nawilżacz MILLA HOME MAH600 ultradźwiękowy pojemnik 5,3L higrostat wyglad front cicha praca pomiesczenia wydajnosc

Technologia ultradźwiękowa

W tej technologii wykorzystuje się membranę, która rozbija wodę na drobne kropelki, które wydostają się z nawilżacza w postaci widocznej, chłodnej mgiełki. Jego ogromną zaletą jest niski pobór energii i wysoka wydajność, a zarazem ultracicha praca - MILLA HOME MAH600 pracuje z głośnością maksymalnie 35dB, dzięki czemu urządzenie świetnie sprawdzi się także w sypialni czy pokoju dziecka.

Nawilżacz MILLA HOME MAH600 ultradźwiękowy pojemnik 5,3L higrostat technologia utradzwiekowa niski pobor energii cicha praca

Magia zapachów

Aromaterapia to od wieków stosowana metoda, której przypisuje się działanie prozdrowotne lub odprężające. Wystarczy, że uzupełnisz dyfuzor zapachowy nawilżacza MILLA HOME MAH600, by cieszyć się wybranym pięknym zapachem, który urządzenie zamieni w delikatną, zapachową mgiełkę, przy której możesz się zrelaksować.

Nawilżacz MILLA HOME MAH600 ultradźwiękowy pojemnik 5,3L higrostat

Intuicyjny wyświetlacz

Duży, cyfrowy wyświetlacz, który poza prezentowaniem takich danych, jak stan nawilżenia powietrza czy temperatura w pomieszczeniu, pozwoli Ci dostosować parametry urządzenia do swoich potrzeb. Za jego pomocą możesz ustawić tryb automatyczny lub samodzielnie wybrać jeden z trzech poziomów prędkości. Do dyspozycji masz również timer działający w zakresie od 1 do 12 godzin - możesz z wyprzedzeniem zaplanować pracę urządzenia.

Nawilżacz MILLA HOME MAH600 ultradźwiękowy pojemnik 5,3L higrostat

Wygodny zbiornik

Zbiornik na wodę o pojemności aż 5,3 litra wystarcza na nawet 55 godzin nieustannej pracy nawilżacza MILLA HOME MAH600. Pojemnik można łatwo wyjąć, by go uzupełnić czy wyczyścić. Gdy zabraknie wody, nawilżacz automatycznie się wyłączy, więc możesz praktycznie o nim zapomnieć.

Nawilżacz MILLA HOME MAH600 ultradźwiękowy pojemnik 5,3L higrostat

Co w pudełku?

W opakowaniu z nawilżaczem MILLA HOME MAH600 znajdziesz filtr oraz instrukcję obsługi w języku polskim z warunkami gwarancji.

Nawilżacz MILLA HOME MAH600 zawartosc opakowania

SPECYFIKACJA
Moc [W]
28
Funkcje dodatkowe
Sterowanie pilotem, Aromaterapia
Załączona dokumentacja
Instrukcja obsługi w języku polskim
Gwarancja
24 miesiące
Kolor
Biały
Sterowanie
Elektroniczne
Poziom hałasu [dB]
35
Zabezpieczenia
Automatyczne wyłączanie
Ilość stopni nawilżania
3
Wyświetlacz
Tak
Max powierzchnia pomieszczenia [m2]
20
Pojemność zbiornika na wodę [l]
5.3
Wymienny filtr
Tak
Oczyszczanie
Nie
Higrostat
Tak
Wkład filtrujący wodę
Tak
Rodzaj nawilżania
Ultradźwiękowe
Szerokość [mm]
330
Wysokość [mm]
330
Głębokość [mm]
155
Stan produktu
Nie dotyczy
USP_1
Pomiar temperatury i wilgotności powietrza
USP_2
Pojemność zbiornika na wodę aż 5,3 l
Jonizator
Nie
Regulacja poziomu wilgotności
Tak
Wydajność [ml/h]
250
Znak zgodności
Materiały do pobrania
Poradnik eksperta
Domowe nawilżacze powietrza

W dzisiejszych czasach coraz częściej mówi się o jakości powietrza oraz wpływie zawieszonych w nim pyłów na zdrowie i komfort ludzi. Technologia oczyszczania powietrza w pomieszczeniach rozwija się, jednak cały czas najskuteczniejszym sposobem na przyspieszenie naturalnego opadania zanieczyszczeń jest podniesienie wilgotności powietrza.

Co ważne to nie jest jedyna zaleta stosowania urządzeń do nawilżania powietrza. Okazuje się, że nawet w regularnie wietrzonych pomieszczeniach w okresie zimowym nie da się utrzymać komfortowej wilgotności powietrza. Ogrzewanie skutecznie osusza domowy mikroklimat i w konsekwencji zawartość oparów wody w powietrzu spada nawet poniżej akceptowanej granicy 40 %.

W takich warunkach można obserwować przyspieszone osuszanie się błon śluzowych górnych dróg oddechowych, co prowadzi do ich podrażnienia i zwiększa ryzyko infekcji. Dlatego warto zdecydować się na inwestycje w kompaktowy, nowoczesny, łatwy w obsłudze ultradźwiękowy nawilżacz powietrza.