Waga osobowa MILLA MBS101

Opis produktu
Waga łazienkowa MILLA HOME to uniwersalna waga elektroniczna dla każdego. Waga umożliwia precyzyjny pomiar w zakresie od 0 do 150 kg. Dokładność pomiaru to100 g co wystarczy by dość precyzyjnie kontrolować wagę swojego ciała. Biała platforma wagi z pewnością będzie się dobrze komponować w każdym pomieszczeniu.
SPECYFIKACJA
Funkcje dodatkowe
Dokładność podziałki 100g
Gwarancja
24 miesiące
Kolor
Biały
Typ wagi
Elektroniczna
Zasilanie
1 bateria CR2032
Odczyt pomiaru
Wyświetlacz elektroniczny
Rodzaj powierzchni
Szkło
Maksymalna waga [kg]
150
Pomiar tkanki tłuszczowej
Nie
Pamięć użytkowników
Nie
Pamięć pomiaru
Nie
Wskaźniki
Brak
Nazwa producenta/ importera
ART-DOM Sp. z o.o.
Analiza ciała
Nie
Znak zgodności
Poradnik eksperta
Dyskretne i ładne wagi łazienkowe

Kontrola wagi jest jednym z elementów podstawowej profilaktyki zdrowotnej. Motywuje do utrzymywania prawidłowej masy ciała oraz zdrowego trybu życia. Dobra waga łazienkowa ma estetyczny design, jest wytrzymała i pozwala na dokonanie szybkiego pomiaru.

Oferowane przez nas wagi łazienkowe to kompaktowe urządzenia z zasilaniem bateryjnym, wyposażone m.in. w czytelny wyświetlacz LCD. Zaletą wag łazienkowych tego typu jest prosty system sterowania. Przed pomiarem wystarczy ustawić urządzenie na równej twardej powierzchni, aby wzbudzić system pomiarowy, wystarczy lekko przycisnąć szalę wagi. Proces tarowania trwa dosłownie chwilą i już można przystąpić do pomiaru.

Nowoczesne wagi łazienkowe są bardzo lekkie i jednocześnie wytrzymałe. Zwarta minimalistyczna konstrukcja prezentuje się bardzo dobrze. Panel, który pełni funkcje szali wagi może być wykonany z różnych modnych współcześnie materiałów. W przypadku oferowanych przez nas produktów dominuje efektowna stylistyka stali nierdzewnej i zawsze modne szkło.