Nawilżacz powietrza MILLA HOME AH050E

Oddychaj czystym powietrzem

Zadbaj o zdrowie

Zbyt suche powietrze może powodować problemy z oddychaniem, stanem skóry, a nawet z koncentracją i snem. Na szczęście teraz możesz skutecznie nawilżyć powietrze w swoim mieszkaniu, dzięki nawilżaczowi MILLA HOME AH050E. Dwa poziomy nawilżenia pozwalają dopasować tryb pracy do wielkości pomieszczenia.

Nawilżacz MILLA HOME AH050E wyglad

Zdrowy sen przez całą noc

Duży zbiornik na wodę 1,1 L pozwala na długie godziny pracy, a gdy tylko woda się skończy – MILLA HOME AH050E automatycznie wyłączy się sam. Nawilżacz pracuje bardzo cicho, więc możesz bez obaw włączyć go na noc, nawet w pokoju dziecka.


Co w pudełku?

W opakowaniu oprócz nawilżacza MILLA HOME AH050E znajduje się zasilacz oraz instrukcja obsługi w języku polskim z warunkami gwarancji.

Nawilżacz MILLA HOME AH050E zawartosc opakowania

ZOBACZ WIĘCEJ

SPECYFIKACJA
Moc [W]
20
Funkcje dodatkowe
Brak
Załączona dokumentacja
Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Gwarancja
24 miesiące
Kolor
Biały
Sterowanie
Dotykowe
Poziom hałasu [dB]
35
Zabezpieczenia
Automatyczne wyłączanie
Ilość stopni nawilżania
2
Wyświetlacz
Nie
Max powierzchnia pomieszczenia [m2]
10
Pojemność zbiornika na wodę [l]
1.1
Wymienny filtr
Nie
Oczyszczanie
Nie
Higrostat
Nie
Wkład filtrujący wodę
Nie
Rodzaj nawilżania
Ultradźwiękowe
Szerokość [mm]
170
Wysokość [mm]
335
Głębokość [mm]
100
Stan produktu
Nie dotyczy
Jonizator
Nie
Regulacja poziomu wilgotności
Tak
Wydajność [ml/h]
200
Znak zgodności
Materiały do pobrania
Poradnik eksperta
Domowe nawilżacze powietrza

W dzisiejszych czasach coraz częściej mówi się o jakości powietrza oraz wpływie zawieszonych w nim pyłów na zdrowie i komfort ludzi. Technologia oczyszczania powietrza w pomieszczeniach rozwija się, jednak cały czas najskuteczniejszym sposobem na przyspieszenie naturalnego opadania zanieczyszczeń jest podniesienie wilgotności powietrza.

Co ważne to nie jest jedyna zaleta stosowania urządzeń do nawilżania powietrza. Okazuje się, że nawet w regularnie wietrzonych pomieszczeniach w okresie zimowym nie da się utrzymać komfortowej wilgotności powietrza. Ogrzewanie skutecznie osusza domowy mikroklimat i w konsekwencji zawartość oparów wody w powietrzu spada nawet poniżej akceptowanej granicy 40 %.

W takich warunkach można obserwować przyspieszone osuszanie się błon śluzowych górnych dróg oddechowych, co prowadzi do ich podrażnienia i zwiększa ryzyko infekcji. Dlatego warto zdecydować się na inwestycje w kompaktowy, nowoczesny, łatwy w obsłudze ultradźwiękowy nawilżacz powietrza.