Uchwyt do TV 32-70 cali TM3735FMF

Wygoda oglądania

Wygoda oglądania

Firma GÖTZE & JENSEN przedstawia mocny i wytrzymały uchwyt do telewizorów montowanych na ścianie. Uchwyt pozwoli na dostosowanie pozycji telewizora względem ściany, tak aby oglądanie ulubionych programów i filmów było możliwe z dowolnego miejsca w pomieszczeniu.

Dla telewizorów 32-70 cali

Dla telewizorów 32-70 cali


Uchwyt GÖTZE & JENSEN TM3735FMF przeznaczony jest do telewizorów o wielkości od 32 do 70 cali oraz do standardu VESA 600 x 400. Maksymalne dopuszczalne obciążanie uchwytu wynosi 35 kg.

Z systemem prowadzenia kabli

Z systemem prowadzenia kabli


Uchwyt GÖTZE & JENSEN TM3735FMF oferuje regulację pozycji telewizora w pionie w zakresie od -2 do +12 stopni. Maksymalna odległości telewizora od ściany to 42,8 cm, a minimalna to 5,9 cm. Uchwyt posiada system prowadzenia kabli, dzięki czemu można je wygodnie poprowadzić oraz odpowiednio schować dla lepszej estetyki i komfortu. Wraz z uchwytem otrzymujemy pełen zestaw montażowy.

SPECYFIKACJA
Załączona dokumentacja
Karta gwarancyjna, Instrukcja obsługii w języku polskim
Gwarancja
24 miesiące
Kolor
Czarny
Przeznaczenie
Telewizor
Załączone wyposażenie
Zestaw montażowy
Minimalna odległość od ściany/sufitu [mm]
59
Typ uchwytu
Ruchomy
Rozmiar ekranu [cal]
32 - 70
Standard VESA
600 x 400
Sposób montażu
Ściana
Maksymalna odległość od ściany/sufitu [mm]
428
Stan produktu
Nie dotyczy
Znak zgodności
Materiały do pobrania
Poradnik eksperta
Uchwyty do montażu sprzętu audio i TV

Montaż telewizora na ścianie to często jeden z lepszych pomysłów na aranżację przestrzeni w pomieszczeniu ze sprzętem RTV, gdzie domownicy spędzają czas przy ulubionych serialach i programach TV. Nowoczesne telewizory LCD są bardzo lekkie, w związku z czym można je zamontować praktycznie na każdej ścianie niezależnie od materiału.

Wszystkie telewizory z opcją montażu na ścianie zostały wyposażone w standardowy panel montażowy, dobrany odpowiednie do rozmiaru i wagi urządzenia. Szukając właściwego uchwytu, warto upewnić się, w jaką płytę montażową jest wyposażony nasz TV. Zazwyczaj ogólnodostępne uchwyty do telewizorów i sprzętu audio są wyposażone w uniwersalne płyty montażowe z regulacją, która pozwala na ich zastosowanie z większością dostępnych odbiorników TV.

W naszej ofercie dostępne są dwa podstawowe typy uchwytów. Należą do nich płaskie uchwyty bez regulacji oraz uchwyty uchylne, w których telewizor jest montowany na specjalnym wysięgniku. Zaletą teleskopowych, ściennych uchwytów tv jest możliwość korekcji ustawienia ekranu względem osób oglądających. W niektórych modelach dostępne są opcje regulacji kąta wychylenia TV oraz odległości od ściany.