Uchwyt do TV 37-70 cali GJ7003A

Uchwyt GÖTZE & JENSEN do TV 37-70 cali GJ7003A

 

Uchwyt ścienny przeznaczony do paneli LCD/Plazma/LED o wielkości 37-70 cali. Idealny do telewizorów płaskich o wadze do 50 kg. Uchwyt z możliwością regulacji położenia +/- 15 stopni i odległości od ściany 76 - 510mm o obrotu 180 stopni. Posiada zintegrowaną poziomnicę ułatwiającą montaż.

SPECYFIKACJA
Załączona dokumentacja
Karta gwarancyjna, Instrukcja obsługii w języku polskim
Gwarancja
24 miesiące
Kolor
Czarny
Przeznaczenie
Telewizor
Załączone wyposażenie
Zestaw montażowy
Minimalna odległość od ściany/sufitu [mm]
76
Typ uchwytu
Ruchomy
Rozmiar ekranu [cal]
37 - 70
Szerokość [mm]
600
Standard VESA
600 x 400
Sposób montażu
Ściana
Maksymalna odległość od ściany/sufitu [mm]
510
Stan produktu
Nie dotyczy
Znak zgodności
Poradnik eksperta
Uchwyty do montażu sprzętu audio i TV

Montaż telewizora na ścianie to często jeden z lepszych pomysłów na aranżację przestrzeni w pomieszczeniu ze sprzętem RTV, gdzie domownicy spędzają czas przy ulubionych serialach i programach TV. Nowoczesne telewizory LCD są bardzo lekkie, w związku z czym można je zamontować praktycznie na każdej ścianie niezależnie od materiału.

Wszystkie telewizory z opcją montażu na ścianie zostały wyposażone w standardowy panel montażowy, dobrany odpowiednie do rozmiaru i wagi urządzenia. Szukając właściwego uchwytu, warto upewnić się, w jaką płytę montażową jest wyposażony nasz TV. Zazwyczaj ogólnodostępne uchwyty do telewizorów i sprzętu audio są wyposażone w uniwersalne płyty montażowe z regulacją, która pozwala na ich zastosowanie z większością dostępnych odbiorników TV.

W naszej ofercie dostępne są dwa podstawowe typy uchwytów. Należą do nich płaskie uchwyty bez regulacji oraz uchwyty uchylne, w których telewizor jest montowany na specjalnym wysięgniku. Zaletą teleskopowych, ściennych uchwytów tv jest możliwość korekcji ustawienia ekranu względem osób oglądających. W niektórych modelach dostępne są opcje regulacji kąta wychylenia TV oraz odległości od ściany.