Uchwyt do TV 32-70 cali TM3735SF

Uchwyt GÖTZE & JENSEN do TV 32-70 cali TM3735SF Czarny


Uchwyt przeznaczony do telewizorów o wielkości 32 - 70 cali. Uchwyt przeznaczony jest do standardu VESA 600 x 400.

SPECYFIKACJA
Załączona dokumentacja
Karta gwarancyjna, Instrukcja obsługii w języku polskim
Gwarancja
24 miesiące
Kolor
Czarny
Przeznaczenie
Telewizor
Załączone wyposażenie
Zestaw montażowy
Minimalna odległość od ściany/sufitu [mm]
25
Typ uchwytu
Płaski
Rozmiar ekranu [cal]
32 - 70
Standard VESA
600 x 400
Regulacja w pionie
Brak danych
Sposób montażu
Ściana
Maksymalna odległość od ściany/sufitu [mm]
25
Stan produktu
Nie dotyczy
Znak zgodności
Poradnik eksperta
Uchwyty do montażu sprzętu audio i TV

Montaż telewizora na ścianie to często jeden z lepszych pomysłów na aranżację przestrzeni w pomieszczeniu ze sprzętem RTV, gdzie domownicy spędzają czas przy ulubionych serialach i programach TV. Nowoczesne telewizory LCD są bardzo lekkie, w związku z czym można je zamontować praktycznie na każdej ścianie niezależnie od materiału.

Wszystkie telewizory z opcją montażu na ścianie zostały wyposażone w standardowy panel montażowy, dobrany odpowiednie do rozmiaru i wagi urządzenia. Szukając właściwego uchwytu, warto upewnić się, w jaką płytę montażową jest wyposażony nasz TV. Zazwyczaj ogólnodostępne uchwyty do telewizorów i sprzętu audio są wyposażone w uniwersalne płyty montażowe z regulacją, która pozwala na ich zastosowanie z większością dostępnych odbiorników TV.

W naszej ofercie dostępne są dwa podstawowe typy uchwytów. Należą do nich płaskie uchwyty bez regulacji oraz uchwyty uchylne, w których telewizor jest montowany na specjalnym wysięgniku. Zaletą teleskopowych, ściennych uchwytów tv jest możliwość korekcji ustawienia ekranu względem osób oglądających. W niektórych modelach dostępne są opcje regulacji kąta wychylenia TV oraz odległości od ściany.