Uchwyt do TV 13-42 cali GJ4202A

Uchwyt GÖTZE & JENSEN do TV 13-42 cali GJ4202A Czarny

 

Uchwyt ścienny przeznaczony do paneli LCD/Plazma/LED o wielkości 13-42 cali. Idealny do telewizorów płaskich o wadze do 25 kg. Uchwyt z możliwością regulacji położenia +/- 15 stopni i odległości od ściany 73 - 192mm o obrotu 180 stopni. Posiada system prowadzenia kabli.

SPECYFIKACJA
Załączona dokumentacja
Karta gwarancyjna, Instrukcja obsługii w języku polskim
Gwarancja
24 miesiące
Kolor
Czarny
Przeznaczenie
Telewizor
Przekątna ekranu [cal]
15, 15.6
Załączone wyposażenie
Zestaw montażowy
Minimalna odległość od ściany/sufitu [mm]
73
Typ uchwytu
Ruchomy
Rozmiar ekranu [cal]
13 - 42
Szerokość [mm]
200
Wysokość [mm]
220
Standard VESA
200 x 200
Regulacja w pionie
+ / -15 stopni
Sposób montażu
Ściana
Maksymalna odległość od ściany/sufitu [mm]
192
Stan produktu
Nie dotyczy
Znak zgodności
Poradnik eksperta
Uchwyty do montażu sprzętu audio i TV

Montaż telewizora na ścianie to często jeden z lepszych pomysłów na aranżację przestrzeni w pomieszczeniu ze sprzętem RTV, gdzie domownicy spędzają czas przy ulubionych serialach i programach TV. Nowoczesne telewizory LCD są bardzo lekkie, w związku z czym można je zamontować praktycznie na każdej ścianie niezależnie od materiału.

Wszystkie telewizory z opcją montażu na ścianie zostały wyposażone w standardowy panel montażowy, dobrany odpowiednie do rozmiaru i wagi urządzenia. Szukając właściwego uchwytu, warto upewnić się, w jaką płytę montażową jest wyposażony nasz TV. Zazwyczaj ogólnodostępne uchwyty do telewizorów i sprzętu audio są wyposażone w uniwersalne płyty montażowe z regulacją, która pozwala na ich zastosowanie z większością dostępnych odbiorników TV.

W naszej ofercie dostępne są dwa podstawowe typy uchwytów. Należą do nich płaskie uchwyty bez regulacji oraz uchwyty uchylne, w których telewizor jest montowany na specjalnym wysięgniku. Zaletą teleskopowych, ściennych uchwytów tv jest możliwość korekcji ustawienia ekranu względem osób oglądających. W niektórych modelach dostępne są opcje regulacji kąta wychylenia TV oraz odległości od ściany.