Uchwyty samochodowe
Uchwyty samochodowe
Poradnik eksperta
Uchwyty samochodowe do urządzeń mobilnych

W wyposażeniu współczesnych, jak i nieco starszych samochodów cały czas brakuje dedykowanego miejsca na jeden z ważniejszych elementów dzisiejszego wyposażenia osobistego. Co prawda stosuje się funkcjonalne seryjne i montowane jako dodatkowe akcesoria zestawy hands free, ale cały czas brakuje uchwytu, w którym można położyć swój ulubiony smartfon.

Z uwagi na to warto zaopatrzyć się w jeden z dostępnych modeli ergonomicznych i komfortowych uchwytów samochodowych, przeznaczonych do nieinwazyjnego montażu na przedniej szybie. To bardzo dobre rozwiązanie szczególnie w pojazdach, które nie zostały wyposażone w seryjną nawigację, radio z funkcją korzystania z aplikacji ze smartfona ani system zdalnej obsług telefonu.

Uniwersalnych uchwyt umieszczony w bezpiecznym punkcie w polu widzenia kierowcy znacznie podnosi komfort podczas korzystania z urządzenia mobilnego w samochodzie. Takie ustawienie pozwala w prosty sposób prowadzić rozmowy telefoniczne z wykorzystaniem opcji rozmowy na głośniku. Jednocześnie idealne usytuowanie ekranu, sprawdzi się świetnie podczas korzystania z aplikacji do nawigacji.