Sprzęt satelitarny i naziemny
Sprzęt satelitarny i naziemny
Poradnik eksperta
Akcesoria do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej i satelitarnej

Nowoczesne domowe centrum rozrywki powinno korzystać z radiowego i telewizyjnego sygnału najwyższej jakości. Do tego celu potrzeba odpowiedniego sprzętu oraz akcesoriów, które pozwolą na montaż właściwej anteny w każdych warunkach.

Oferujemy estetyczne i ergonomiczne systemy anten satelitarnych do złożenia i montażu we własnym zakresie. Sprzęt tego typu to jednocześnie podstawa oferty większości profesjonalnych firm zajmujących się montażem instalacji antenowych. Oferujemy najlepsze konwertery w swojej klasie oraz szereg akcesoriów. Także do montażu podwójnego zestawu na jednej antenie satelitarnej, dzięki czemu jedna antena dostarczy sygnał do dwóch oddzielnych dekoderów.

Alternatywą dla anten satelitarnych jest instalacja przystosowana do odbioru sygnału naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T. Dostępne są dobrej jakości anteny kierunkowe i siatkowe przeznaczone do zastosowania w lokalizacjach znajdujących się w różnej odległości od najbliższego nadajnika. Oferujemy wszystkie niezbędne akcesoria do odpowiedniego wzmocnienia i rozdzielenia sygnału oraz uchwyty, jakościowe przewody koncentryczne oraz wzmacniacze.