Deskorolki elektryczne
Deskorolki elektryczne
Poradnik eksperta
Nowoczesne deskorolki elektryczne

Deskorolki elektryczne to świetny pomysł na urozmaicenie relaksu na świeżym powietrzy dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zastosowanie tego sprzętu może zmienić tradycyjne oblicze spaceru, będzie też dobrym sposobem na zabawę w gronie rówieśników i znajomych. Jak wybrać dobrą deskorolkę elektryczną?

Technologia ma znaczenie, w końcu chodzi o to, aby użytkowanie tego sprzętu było łatwe i nie wymagało specjalistycznego przeszkolenia. Dobra deskorolka elektryczna ma solidną konstrukcję i jest wykonana z lekkiego i wytrzymałego tworzywa. Dobierając odpowiedni model, warto zwrócić uwagę na:

  1. Wymiary deskorolki i rozmiar decku,
  2. Rozmiar kół i prześwit,
  3. Moc silników,
  4. Pojemność i wydajność akumulatorów,
  5. Szybkość ładowania,
  6. Zasięg i prędkość.

Dobra deskorolka elektryczna jest wyposażona w twarde koła pełne z tworzywa. Urządzenie ma prosty interfejs, z gniazdem do ładowania. W przypadku solidnych i niezawodnych deskorolek Goetze & Jensen zastosowano ponadto, ergonomiczny protektor na deckach zapobiegający ześlizgnięciu się użytkownika podczas gwałtownego przyspieszania i pokonywania przeszkód terenowych. Oprócz tego deskorolki elektryczne zostały wyposażone w mocne błotniki, które chronią przed ubrudzeniem się oraz stanowią dodatkowe zabezpieczenie ułatwiające jeźdźcowi utrzymanie się na desce.